HEX: Shards of Fate dostaje 325 nowych kart! Sprawdź koniecznie!

0
HEX Shards of Fate
Rate this post

Czwarty zestaw kart Primal Dawn do cyfrowej karcianki już dostępny!

Do gry trafiło 325 nowych kart, 105 dodatkowych przedmiotów, 7 unikatowych koszulek na karty, 6 kolejnych czempionów, nowy format turniejowy i specjalna umiejętność kart – Spotęgowanie.

Po głośnej aktualizacji kampanii dla jednego gracza, która weszła w życie z początkiem tego roku, twórcy czynią kolejny krok w stronę rozbudowy rozgrywki PvP. W przyszłości aktualizacje PvE i PvP mają ukazywać się w regularnych odstępach i na zmianę. Warto dodać, że HEX od niedawna jest dostępny bezpłatnie na platformie Steam.

Wygodny tryb turniejowy PvP: Evolving Sealed Gauntlet (Progressive)

Uczestnicy turnieju w nowym trybie PvP „Evolving Sealed Gauntlet (Progressive)” zestawiają swoje talie z podstawowej puli kart i pakietów. Cechą szczególną nowego trybu rozgrywki jest zasada, że wraz z  pierwszym i trzecim zwycięstwem dochodzą nowe karty w postaci dodatkowego pakietu, który poszerza talię gracza.

Więcej kart – więcej możliwości

Primal Dawn wprowadza do świata HEX aż 325 nowych kart. 18 legendarnych, takich jak Anioł Agonii, Floriferus lub Złośliwość Xentoth oraz kładzie nacisk na multi-odłamkowe mechaniki oraz tzw. permy. Perma działa na tych samych zasadach co akcja, jednak jej efekty pozostają na stałe w grze i w przeciwieństwie do akcji sama karta nie trafia po zagraniu do krypty. Ponadto do rozgrywki trafiła całkiem nowa umiejętność kart zwana Spotęgowaniem, która daje zawodnikom nieograniczone pole manewru w tworzeniu nowych taktyk i kombinacji. Spotęgowanie podwaja wszystkie liczby widniejące na danej karcie – dotyczy to zarówno kosztów zasobów jak i parametrów ataku i obrony oraz samych efektów kart.

Wszyscy jesteśmy czempionami

Nowe karty to nowe umiejętności. Nie może zatem zabraknąć 6 nowych czempionów, którzy wpasowują się w multi-odłamkową tematykę nowego zestawu. Krasnoludzki mag Morgan McBombus potrafi np. przywołać Trzmielobota, a jeden z kleryków rasy Coyotl o wdzięcznej nazwie Wroni Pazur leczy się za każdym razem, gdy zagrywa jednostkę.

Źródło: materiał producenta