Aktualizacja Warframe: The Glast Gambit na PS4 i Xbox One

0
Aktualizacja Warframe The Glast Gambit na PS4 i Xbox One
Rate this post

Warframe rozpoczyna nowy rok aktualizacją “The Glast Gambit” na PS4 i Xbox One.

Niezależny deweloper i wydawca, Digital Extremes, prezentuje pierwszy w 2017 roku dodatek do swojego hitu S-F free-to-play, Warframe®. Zmierzająca już dziś na PS4 i Xbox One aktualizacja The Glast Gambit zawiera najnowszego Warframe’a zwanego Nidus, nowe zadanie, bronie, opcje personalizacji, mody i wiele więcej.

Dziś wieczorem, po godzinie 20:00, najnowszą, poszerzającą świat gry aktualizację mogli pobrać całkowicie za darmo wszyscy grający na PS4 i Xbox One. Misja fabularna stoi otworem przed graczami, którzy ukończyli tegoroczny dodatek Wojna Wewnętrzna. Wezwani przez Ergo Glasta z Sekwencji Perrin na posterunek zwany Kolonią Mycona gracze trafią na trop dość podejrzanych działań, w które angażują się tubylcy. Poznają też tajemniczą postać, będącą kluczem do ich sukcesu – pazernego oligarchę frakcji Corpus, Nefa Anyo, który porywa dzieci Kolonii Mycona.

To właśnie Tenno przypadnie misja sprowadzenia ich do domu. Zmierz się z Nefem w Trybie Indeks i spróbuj pokonać go w jego własnej grze. Bądź jednak czujny i uważaj, Tenno. Pamiętaj, że pozory mylą.

W aktualizacji The Glast Gambit gracze natrafią między innymi na:

 • NOWY WARFRAME: Zainfekuj wrogów zdolnościami frakcji Infested, które znajdą się posiadaniu nowego wojownika Lotus – Nidusa. Szerz Zarazę spawnując Czerwie, które wyszukują wrogów znajdujących się w pobliżu, unieruchamiają swoimi mackami i przenoszą na nich obrażenia, które gracz zada zainfekowanym ofiarom.
 • NOWE OPCJE PERSONALIZACJI: Dodatki stworzone przez społeczność fanów w ramach programu TennoGen trafiły właśnie na PlayStation 4 i Xbox One! Konsolowi gracze wreszcie mogą dorwać się do skórki Volt Amp, hełmu Volt Arrester, skórki Mag Orbit, hełmu Chroma Tarrasque i skórki Excalibur Sentient Slayer Skin – wszystkie czekają już w markecie, gotowe by dodać stylu Warframom graczy.
 • NOWE ZADANIE: Nef Anyo porwał dzieci Kolonii Mycona, a Tenno muszą stawić mu czoła w Trybie Indeks i pokonać go w jego własnej grze.
 • NOWE BRONIE: Ostrożnie korzystaj w nowych Broni i Opcji personalizacji, ponieważ zostały one naznaczone Zarazą.
  • HEMA – Ten symbiotyczny karabin powtarzalny wysysa życie z przeciwników by wytworzyć amunicję; co więcej, każdy strzał w głowę uzdrawia naszą postać
  • HIRUDO – Rozerwij ciała wrogów ostrymi jak brzytwa kastetami. Broń zmniejsza pasek życia przy każdym krytycznym ciosie.
  • MODY RIVEN: Zwiększ swoją siłę korzystając z Modów Riven do Broni Bocznych – pamiętaj, że zanim odkryjesz ich moce, będziesz musiał udowodnić, że jesteś ich godzien.
  • THORAC SYANDANA: Przywdziej nową skórkę Plagi.

The Glast Gambit jest kontynuacją Wojny Wewnętrznej – największej i najbardziej kompleksowej aktualizacji do Warframe® w 2016 roku, przygotowanej przez Digital Extremes, na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One. Po zapewnieniu Warframe miejsca w pierwszej trójce najczęściej uruchamianych gier na Steamie w dniu swojej premiery, Wojna Wewnętrzna pozostaje dla graczy mrożącą krew w żyłach podróżą z nowymi misjach, planetami oraz wbijającymi w fotel przerywnikami filmowymi.