Przeglad nadchodzacych premier Q4 2020 – GAMIVO

0
Rate this post

Kiedy zbliża się okres zimowy, zapewne część osób zdecyduje się na zakup ciekawych gier, najnowszych produkcji. Nic dziwnego, bowiem pogoda z pewnością nie dopisuje, a dzień jest zdecydowanie krótszy niż w okresie letnim. Tegoroczna zima wiąże się z wieloma niesamowitymi premierami, na które czeka miliony osób. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, na temat najbardziej wyczekiwanych gier w końcówce tego roku.

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons to strzelanka, która uzyskała licencje od „Gwiezdnych wojen”. Producentem tego tytułu jest studio Motive Montreal. Cała fabuła opiera się na wydarzeniach, które znaleźć można było w filmie „Gwiezdne wojny: część VI- Powrót Jedi”. Co ciekawe, przedstawiona jest historia z perspektywy dwóch stron, czyli imperialnego szwadronu Titan i Nowej Republiki, dzięki czemu gracz może poznać każdego uczestnika konfliktu. Wszystkie wydarzenia zaobserwowane są z wnętrza maszyn, a cała rozgrywka została dodatkowo urozmaicona o dodatkowe elementy symulacji. Statki, którymi się poruszamy, posiadają broń, środki obronne, a także specjalne wyposażenie. Mamy możliwość w pełni zarządzać zasilaniem pojazdów, to od nas zależy, w jaki sposób podzielimy dostępną energię. Premiera tytułu będzie miała miejsce już 2 października 2020 roku. Grę można zakupić najtaniej na GAMIVO- https://www.gamivo.com/product/star-wars-squadrons. Warto tego dokonać również ze względu na ciekawie zapowiadający się tryb multiplayer.

FIFA 21

Jest to produkcja, której zapewne nie trzeba przedstawiać prawdziwym fanatykom sportu. FIFA to zdecydowanie najpopularniejsza seria gier piłkarskich, która wyróżnia się spośród pozostałych tytułów. Premiera najnowszej wersji odbędzie się 9 października, dlatego warto w tym dniu odwiedzić GAMIVO- https://www.gamivo.com/product/fifa-21-origin-eng-pl-cz-tr, aby otrzymać dostęp do produkcji najtaniej na rynku. Dla osób, które nie spotkały się wcześniej z tym tytułem- jest to doskonały symulator meczów piłkarskich. Wcielamy się w jedną z drużyn i mamy możliwość rozgrywania spotkań z innymi zespołami, rywalizując o najwyższe trofea. FIFA każdego roku oferuje graczom dostęp do wielu trybów, co z pewnością urozmaica rozgrywkę.

Assassin’s Creed: Valhalla

Kolejnym doskonale znanym tytułem wśród graczy komputerowych jest Assassin’s Creed: Valhalla. Jest to już dwunasta odsłona tego cyklu. Produkcją zajmuje się popularna firma Ubisoft. Premiera gry przewidywana jest na 10 listopada 2020 roku. Warto odwiedzić GAMIVO- https://www.gamivo.com/product/assasins-creed-valhalla-eu-uplay, aby otrzymać dostęp do tej niesamowitej produkcji najtaniej na rynku gier komputerowych. Fabuła ma miejsce w IX wieku w Anglii. Wcielamy się w postać, która nazywa się Eivor. Aby Anglia stałą się nowym domem, konieczne okaże się wplątanie w duży konflikt. Zapewni to chwałę tytułowej Valhali. To my decydujemy, w jaki sposób potoczą się nasze losy. Wszystko zależy od tego, jakich wyborów będziemy dokonywać, a także na które kwestie dialogowe się zdecydujemy.

Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3 to kolejna część kultowej już serii gier RPG. Premiera tej produkcji zaplanowana jest na 30 września 2020 roku. Cała historia oscyluje wokół Illithidów. W tym przypadku mamy do czynienia z walką w turach, a nie w czasie rzeczywistym, tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji. Podczas zwiedzania świata, bohater może skakać i odpychać wroga, a nawet zepchnąć go, jeśli znajduje się w pobliżu przepaści. Dialogi prezentowane są w sposób filmowy, co z pewnością jest dużą zaletą w porównaniu z drugą częścią. Potyczki są stosunkowo trudne, dzięki czemu gracz ma duże wyzwanie, aby pokonywać najbardziej zaawansowanych rywali.

Podsumowanie

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia warto już teraz pomyśleć o zakupie prezentów, szczególnie tych dla miłośników gier i wirtualnych rozgrywek. Na GAMIVO.com znaleźć można tysiące tytułów z różnych gatunków, dzięki czemu bez problemu wybierzemy najlepszą grę na prezent i to w dodatku w świetnej cenie.