Watch Dogs 2 Trial na PS4 i XOne za darmo

0
Watch Dogs 2 Trial
Rate this post

W grudniu w sieci huczało o błędzie, który popełnił Sklep Xbox, kiedy to tysiące graczy pobrały pełną wersję Watch Dogs 2 zupełnie za darmo. To co się stało, Ubisoft odebrał jako świetną okazję na promocję swojej produkcji.

Spora część graczy twierdziła, że pomyłka Sklepu Xbox skłoniła ich do kupna gry. Błędne udostępnienie pełnej wersji Watch Dogs 2, do którego dostęp został migiem zablokowany, zadziałał jak rozszerzona wersja Trial.

Ubisoft nie pozostał obojętny i już teraz wypuszcza na rynek oficjalnie rozbudowane demo Watch Dogs 2. W nocy firma zapowiedziała, że każdy użytkownik PlayStation 4 i Xbox One może pobrać Watch Dogs 2 Trial. Gracze będą mogli spędzić w hakerskim świecie 3 godziny bez żadnych innych limitów. Można zatem spróbować swoich sił w trzech trybach gry – singleplayer, kooperacji oraz multiplayer. Wszystko, co uda nam się wypracować w trakcie próby, zostanie przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli tylko zdecydujemy się na jej zakup.

Oferta dostępna będzie do 24 stycznia dla wszystkich użytkowników PS4 i XOne. Nie wiadomo jeszcze, czy taka atrakcja dostępna będzie także na PC.