Mad Catz odświeża serię myszek dla graczy RAT

0
myszki rat
Rate this post

Rynek sprzętu gamingowego cały czas idzie do przodu!

Każdy z producentów musi rozwijać swoje dotychczasowe produkty, dlatego Mad Catz odświeża swoją serwie myszek gamingowych RAT i jeszcze bardziej pokręca je, tak aby spełniały one wymagania najbardziej wygórowanych graczy.

Myszki gamingowe RAT są bardzo charakterystyczne, ponieważ to gracz otrzymuje możliwość modyfikacji sprzętu i to on decyduje w jakiej konfiguracji sprzęt jest dla niego najwygodniejszy!

Co niosą zmiany ? Mad Catz jeszcze bardziej idzie w stronę konfiguracji sprzętu dla potrzeb każdego gracza i rozszerza możliwość konfiguracji myszki.

RAT

Myszki dla każdego gracza

Wszystko jest zależne od z jakiej myszki RAT korzysta gracz jedne – w jednym z modeli możemy zmienić rozmiar myszki, dopasowując ją do dłoni, zaś w przypadku RAT-a Pro gracz może dokonać dużej przebudowy rozpoczynając od scrolla skończywszy na sensorze. Wszystkie trzy wersje myszek RAT posiadają trzy podstawowe chwyty : palm, claw i fingertip.

RAT-y w kilku kolorach

Odświeżone wersje RAT-ów 6,8, Pro S i Pro X są podświetlane kolorami RGB, gdzie w tych czasach każda z myszek posiada taki dodatek. Myszki od Mad Catz posiadają aż 16,8 miliona kolorów! Dodatkowo możemy wybrać pięć trybów wyświetlania : Rainbow, Breathe, Beat, Cycle i Solid.

Myszka RAT4

Software dla wymagających graczy

Kolejną większą zmianą, którą dodano do RAT’ów jest nowy sensor, który jest wspierany przez zaawansowane oprogramowanie Flux. To dzięki temu oprogramowaniu użytkownik, otrzymuje możliwość dostosowania wielu ustawień takich jak : profili, makr, czułości sensora do własnych potrzeb.