Wiedźmin 3: Krew i Wino – Nowinki DLC

0
wiedźmin 3 dziki gon dlc
Rate this post

W DLC znajdziecie nowe postacie, nowe tereny i wiele nowych przygód, ale to nie wszystko…

Ostatnio w sieci krąży wiele informacji na temat nowego DLC Krew i Wino, które jednak nie doczekały się potwierdzenia CD Projekt RED, więc na razie potraktujmy je jako… plotki. W tym newsie mamy dla Was co prawda nie wielką, ale sprawdzoną porcję informacji o nadchodzącym DLC.

Marcin Przybyłowicz (człowiek odpowiedzialny za skomponowanie muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon) wygłosił kilka słów na temat ścieżki dźwiękowej zbliżającego się dodatku Krew i Wino. Jak już wiadomo, w dodatku zobaczymy też całkowicie nowy region Toussaint, który wielkością może rywalizować z tym, po którym gracze poruszają się w podstawowej wersji gry.

Marcin Przybyłowicz zaznacza, że w celu podkreślenia charakteru nowej przygody, muzyka do DLC Krew i Wino zostanie napisana zupełnie od zera. Zatem nie będzie powtórek ze znanych melodii, lecz zupełnie inny soundtrack!

Dodatkowo do ekipy dźwiękowej pracującej nad muzyką do gry (czyli do Mikołaja Stroińskiego i Marcina Przybyłowicza) dołącza Piotr Musiał, który jest odpowiedzialny za skomponowanie This War of Mine.

– Tak, Mikołaj powróci do pracy przy rozszerzeniu. Mamy również nowego kompozytora na pokładzie – Piotrka Musiała, który stoi za muzyką do gier 11 bit studios, włączając w to nagradzany soundtrack do This War of Mine. W trójkę pracujemy nad muzyką do Krew i Wino. To będzie zupełnie coś nowego. Nie użyjemy żadnego elementu, który został wcześniej przygotowany. Nadchodzący dodatek to nowy teren, nowe postacie i nowa historia. To wszystko zasługuje na muzykę, która zostanie napisana od zera – podsumował Marcin Przybyłowicz w wywiadzie udzielonym dla serwisu Gamepressure.