Paladins trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One? Zdecydowanie tak!

0
Paladins free-to-play
Rate this post

Zapisy do beta testów gry ruszyły!

Paladins, czyli „free-to-playerowa wersja Overwatch” – tak właśnie grę nazywa Hi-Rez Studios – od niedawna dostępna jest na PC w otwartej becie. Gra wzbudza ogromne zainteresowanie wśród graczy. Wszystko to za sprawą licznych zarzutów o czerpanie inspiracji z Overwatch.

Zwolennicy gry oczywiście bronią tytułu twierdząc, że Paladins pojawiło się wcześniej na rynku niż Overwatch. Warto również dodać, że w Paladins wykorzystane zostały postacie opracowane przez twórców na potrzeby wcześniejszego projektu – wnioski zatem nasuwają się same, która gra była inspiracją dla drugiej.

Gra Paladins: Champions of the Realm docelowo trafi również do użytkowników PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy od samego początku podkreślali, że nie chcą ograniczać się jedynie do wersji na PC. Gra zaprojektowana została w taki sposób, aby poruszanie się za pomocą Pada nie stanowiło problemu, a każdy gracz mógł czerpać maksimum przyjemności z rozgrywki.

W Paladins oczywiście zagramy za darmo. Dotyczy to zarówno wersji na PC jak i na PS4 i XOne. Każdy, kto chce wziąć udział w beta testach powinien udać się na oficjalną stronę gry, gdzie prowadzone są osobne zapisy na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.