Crossout – postapokaliptyczne MMO już dostępne!

0
Crossout MMO Steam wczesny dostęp
Rate this post

Crossout dostępne jest w formie wczesnego dostępu na Steam.

Crossout to nowa gra MMO, która przez długi czas okryta była tajemnicą, a o samym tytule w sieci nie wiele się mówiło. Gra zapowiedziana została już rok temu przez Gaijin Entertainment – wydawca War Thunder – oraz studio Targem Games znane głównie z takich gier jak Battle Mages, Hard Truck: Apocalypse czy Planets under Attack. Czym charakteryzuje się Crossout? Jest to postapokaliptyczne MMO, w którym gracze siądą za kierownicami samodzielnie zbudowanych pojazdów. To właśnie za ich pomocą będą toczyć morderczą walkę na specjalnie przygotowanych mapach.

Kreator pojazdów w Crossout daje graczom możliwość zbudowania własnych maszyn, co zapewni największą frajdę w grze (za wyjątkiem rozwalania pojazdów innych graczy). Każdy zatem będzie mógł popisać się swoją kreatywnością oraz pomysłowością tworząc maszynę siejącą zniszczenie na polu walki.

Lubisz ciężkie, opancerzone maszyny? A może wolisz małe, lekko opancerzone i zwinne pojazdy? Żaden problem, w Crossout zbudujesz taką maszynę jak tylko sobie wymarzysz!

W ramach wczesnego dostępu już dziś można przetestować grę. Niestety, obecnie dostęp do gry kosztuje 30 euro, co jest sporą sumą jak za tytuł posiadający jeszcze wiele błędów. Czego jednak się nie robi w ramach wsparcia twórców 🙂

Na pocieszenie warto dodać, że Crossout finalnie dostępne będzie w modelu Free2Play, a pod koniec roku rusza publiczna bezpłatna beta. O postępach prac nad grą będziemy Was informować na bieżąco, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera prezentującego możliwości: