LEGO Worlds z datą premiery. Gra zadebiutuje na PC, PS4 i XOne

0
Data premiery LEGO Worlds i DLC LEGO Agents
Rate this post

LEGO Worlds zadebiutuje na PC, PS4 i XO już w lutym!

Pierwsze wzmianki o LEGO Worlds pojawiły się już kilka miesięcy temu. Od tego czasu gra dostępna jest w Steam Early Access, w której gracze już teraz mogą wychwytywać i zgłaszać błędy. W międzyczasie do LEGO Worlds twórcy dodają kolejne funkcje, które poddawane są rygorystycznym testom graczy.

Premiera LEGO Worlds coraz bliżej!

Oficjalna data premiery przez długi czas okryta była tajemnicą. Twórcy nie chcieli zbyt wcześnie zdradzać, kiedy stworzymy swój własny świat w uniwersum LEGO. Finalnie premiera gry zapowiedziana została na 24 lutego 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

W LEGO Worlds każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, kanciaty świat (podobnie jak w grze Minecraft) w klockowym uniwersum. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia gracza, bowiem wszystko co znajduje się w grze można rozbudować, zburzyć lub wybudować od nowa. Znaczną przewagą LEGO nad konkurencyjnymi produkcjami jest możliwość wykorzystywania pojazdów do przemieszczania się po świecie.

Twórcy zapowiedzieli również dodatek LEGO Agents, który dostępny będzie dla posiadaczy konsol PlayStation 4 przez 90 dni. Po upływie tego czasu pakiet trafi na PC i Xbox One. W grze dostępny będzie również tryb multiplayer.

Czy LEGO ma szansę konkurować z Minecraftem? Werdykt pozostawiamy Wam.