Ściąganie mp3 z YT (Youtube)

0
Pobieranie z YouTube MP3 - YT Download
Rate this post

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy w jakiś sposób możliwe jest przekonwertowanie plików z popularnych serwisów muzycznych do wersji mp3, tak, aby ulubione piosenki mieć na swoim telefonie? Obecnie Internet daje wiele możliwości, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Jedną z nich jest właśnie możliwość zapisania wybranych przez nas piosenek na urządzeniu mobilnym. Mając je przy sobie będziemy mogli słuchać największych hitów nawet bez połączenia z siecią. Słuchanie muzyki na plaży, w lesie, parku, czy w ogrodzie staje się możliwe i to praktycznie bez żadnych ograniczeń. Wszystko to ułatwiają wyspecjalizowane w tym internetowe serwisy, które coraz częściej są używane przez wielu użytkowników.

Działanie serwisu krok po kroku.

Na pewno teraz w Twojej głowie pojawiły się różne pytania. No dobrze, niby to takie łatwe, jednak jak te piosenki znajdą się na moim telefonie? Nie mam pojęcia, co zrobić żeby pobrać te pliki? Zaraz wszystko stanie się jasne jak słońce. Wystarczy, że wejdziesz na stronę na której zwykle słuchasz piosenek, najczęściej pewnie będzie to znany wszystkim YouTube. Tam wpisujesz tytuł lub wykonawcę interesującego Cię utworu i klikasz w miniaturkę tego wideo. Po chwili filmik się uruchomi a Ty jednocześnie słuchając muzyki musisz skopiować jego link, będzie Ci później potrzebny. Teraz możesz zamknąć tę kartę, zamiast tego otwórz kolejną i wpisz adres wybranego przez Ciebie serwisu umożliwiającego przekonwertowanie plików do innego formatu. Kiedy otworzysz taką stronę Twoim oczom ukaże się strona główna, w której centralnym miejscu znajdziesz pole, w które musisz wkleić wcześniej skopiowany link. Obok znajdzie się przycisk, po którego rozwinięciu będziesz mógł wybrać na co chcesz przekonwertować to wideo. Najczęściej wybierana jest opcja mp3. Potem klikasz przycisk konwertuj i czekasz kilka chwil, aż system wykona swoje zadanie. Taki proces trwa zwykle kilka sekund, jego długość zależy przede wszystkim od przeładowania serwisu, długości pobieranego pliku oraz od szybkości Twojego Internetu. Postępy działania serwisu masz cały czas na oku, bowiem wyświetla się jaki procent został już pobrany, zatem widzisz, ile cierpliwości jeszcze potrzebujesz.

Ulubione piosenki zawsze przy Tobie.

O ile będąc w domu słuchanie piosenek nie jest trudne, bowiem masz do nich dostęp przez Internet, czy też na wielu oferowanych teraz przez telewizję muzycznych kanałach, to przebywając poza domem możesz mieć z tym problem. Pozbędziesz się go pobierając muzykę na swoje mobilne urządzenie. Dzięki temu dostęp do największych hitów będziesz miał na wyciągniecie ręki. I to bez dostępu do Internetu. Do przekonwertowania możesz wybierać piosenki, które sam często słuchasz. Jednak możesz także posiłkować się zestawieniami dostępnymi na stronach portali. Tam ukazane są bowiem najbardziej popularne utwory, które są wyznacznikiem współczesnych muzycznych trendów i pokazują, jakie piosenki najczęściej wyszukują inni internauci. Sprawdź konwerter mp3 na mp3youtube.pl Jest to darmowy serwis do pobierania muzyki z YT.

Powiew nowoczesności.

Internet w obecnych czasach otwiera przed nami nowe możliwości. Jedną z nich jest opcja pobierania z sieci różnego rodzaju utworów muzycznych. Strony takie umożliwiają łatwe odsłuchiwanie i pobierani mp3 w wirtualnej rzeczywistości na dysk naszego komputera. Jeśli robimy to dla własnego użytku osobistego działanie takie jest zgodne z prawem. Musimy jednak pamiętać, aby w trakcie pobieranie konkretne treści nie zostały udostępnione dalej osobom trzecim. Nie możemy również pobierać ich w celach komercyjnych, dla zarobku. Pamiętając o tych zasadach korzystanie z takich stron może przynieść nam wiele korzyści. Jedną z nich jest chociażby serwisów tego typu z praktycznie wszystkimi przeglądarkami i systemami operacyjnymi. Bez ograniczeń można pobierać wybraną przez nas liczbę utworów. Niektóre serwisu oferują nam także możliwość dokładnego sprawdzenia przed pobraniem czy dany utwór jest tym, który nas rzeczywiście interesuje. Możliwe jest odsłuchanie fragmentu piosenki, a także zapoznanie się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi poszczególnych plików wideo. Dzięki temu pobierzemy plik dokładnie taki jaki zamierzaliśmy.

Jeśli na Youtube oglądasz darmowe filmy online i chciałbyś pobierać je na dysk komputera to pamiętaj aby wykorzystywać je tylko na własny użytek