Diablo III – Aktualizacja 2.4.3 – Najważniejsze informacje

0
Diablo III rocznicowy event i aktualizacja
Rate this post

Już wkrótce będziemy mogli pobrać najnowszą aktualizację do Diablo III. Poniżej możecie zobaczyć, co przyjdzie do Sanktuarium wraz z patchem 2.4.3.

Powrót do przeszłości…

Do ruin Starego Tristram powróci pradawne zło. Pojawi się tam bowiem mistyczny portal, prowadzący do miejsca, które wygląda nazbyt znajomo. Tym miejscem będzie bowiem katedra, pod której katakumbami czekać będzie żądny świeżego mięsa Rzeźnik.

Po aktualizacji będziemy mogli zmierzyć się z siłami zła w przygotowanym przez Blizzard evencie, który przeniesie nas do pierwszej gry z serii Diablo. Wydarzenie przygotowane zostało w technologii RetroVision™, dzięki której będziemy mogli liznąć choć trochę historii. Na wszystkich Nefalemów czekać będzie niesłychanie interesująca przygoda w towarzystwie starych znajomych. Przeniesiemy się bowiem do podziemi wypełnionych po brzegi klasycznymi przedmiotami, stworami i… pikselami! Wszystko to na silniku Diablo III. W nagrodę zgarniemy trochę nowych transmodyfikacji, osiągnięć i innych niespodzianek.

Patch 2.4.3 wprowadzi szereg zmian w niektórych zestawach i przedmiotach legendarnych. Znajdziemy w nich także nowe moce, a całą listę zmian w przedmiotach możecie znaleźć tutaj.

Szczeliny, ach szczeliny…

Głębokie Szczeliny w Diablo III są chlebem powszednim dla wszystkich Nefalemów, którzy nieustannie doprowadzają swoich bohaterów do granic możliwości. Aktualizacja 2.4.3 wprowadzi kilka zmian, które z pewnością usprawnią eksplorację tych podziemi.

Po aktualizacji stwory w Głębokich Szczelinach zostaną bardziej równomiernie rozmieszczone, a rozmiary poziomów bardziej spójne. Głębokie Szczeliny powinny bowiem posiadać od dwóch do czterech poziomów, a mapy będą jeszcze bardziej zróżnicowane. Gracze, którzy nastawieni są na przeżywalność zostaną nagrodzeni, gdyż za uniknięcie śmierci będą mieli możliwość dodatkowego ulepszenia Klejnotu Legendarnego.

Komfort gry nade wszystko

Oprócz zmian kosmetycznych, wprowadzone zostaną zmiany poprawiające komfort gry.

Po wprowadzeniu aktualizacji, będziemy mogli zabić w powietrzu skaczących wrogów. Za zabicie w locie skrzydlatych zabójców, pogromców, łowczyni lacuni czy podziemnych skoczków będziemy mogli zgarnąć dodatkowe bonusy. Szykujcie bronie, gdyż przeciwnicy znikający w walce będą krócej unikać ciosów.

Blizzard nie zapomniał także o przeciwnikach elitarnych. Niektóre z ich mocy zostaną bowiem podrasowane, a także zyskają one nową moc, która nazwana została Moloch. Obdarzone Molochem potwory zyskają niewrażliwość na efekty ograniczające kontrolę i będą niemal nie do powstrzymania.

Myriam kocha kolory…

Na koniec informacja, która ucieszy Nefalemów z wyczuciem stylu. Wszystkie barwniki zyskają nowe miejsce, gdyż od czasu aktualizacji pieczę nad nimi trzymać będzie wieszczka Myriam. Pomoże nam ona wprowadzić harmonię w ubiorze i dobrać zbroję pod kolor skarpetek. 😉

Aktualizacja 2.4.3 w najbliższym czasie powinna pojawić się w Battle.net, a wraz z nią nowe przygody i nowe łupy. Wielkimi krokami do Diablo III zbliża się także sezon 9, o którym więcej dowiecie się w tym artykule.