Nowe budynki w DLC GTA Online Zbronie i finanse

0
GTA Online Zbrodnie i Finanse
Rate this post

Nowe lokalizacje miejscówki w GTA Online Zbrodnie i Finanse

Nowy dodatek do GTA Online Zbrodnie i Finanse wprowadzi nie tylko nowe misje, pojazdy czy ubrania ale także wiele nowych ciekawych miejscówek. Rozszerzenie Further Adventures in Finance and Felony zadebiutuje w przyszłym tygodniu, więc zobaczmy co otrzymamy przyszłej aktualizacji.
W DLC Zbrodnie i Finanse głównym naszym zadaniem będzie zdobywanie kasy z nielegalnych interesów, którymi będziemy kierować. Rockstar Games już kilka razy udostępnił mapkę Los Santos z nowymi punktami na których znajdziemy magazyny czy luksusowe biura. Przyjmy się bliżej ich lokacji.

Biura

Nowymi lokacjami, które pojawią się w DLC do GTA Online są miejscówki które wyglądają jak budynki mieszkalne czy biura. Jednak nie wszystkie z nich prezentują się luksusowo, ale gdzieś musimy rozkręcić swój pierwszy nielegalny biznes.

Warsztaty

W dodatku Zbrodnie i Finanse pojawią się nowe punkty warsztatowe, tylko pytanie, czy będziemy mogli zmodernizować swoje bryki tak jak u Bennyego i Pay`n`Spray czy są to kolejne miejsca, które będziemy mogli zaatakować, tak jak w przypadku magazynów. Wydawało by się, że dorzucenie nowych warsztatów w DLC – jest słabym pomysłem, skoro w grze znajdują się już dwa takie punkty, ale kto wie, może otrzymamy możliwość customizacji aut z Pegasusa? Była by to dobra niespodzianka!

Magazyny

Większość miejscówek jakie zostały dodane w DLC Zbrodnie i Finanse to różnego rodzaju magazyny. Niestety nie podano dokładnych informacji czy są to kolejne obiekty do naszych ataków, które będziemy przeprowadzać z naszymi kompanami. Magazyny zostały ulokowane w różnych miejscach, większość z nich znajduje się nieopodal portów, zaś inne na obrzeżach miasta często będą to dziuple narkotykowe. Ciekawe czy w DLC do GTA Online Zbrodnie i Finanse będziemy mieli możliwość ataku na magazyny innych graczy ? Było by to bardzo ciekawe rozwiązanie.

Inne budynki

W rozszerzeniu Further Adventures in Finance and Felony znajdziemy również budynki, które nie zostały jednoznacznie określone. Na jednym z budynku znajdziemy tablice „Office Furniture”, jednak nie wiadomo, czy będzie to sklep w którym zakupimy meble do naszego biura / apartamentowca czy będą to kolejne miejsce do ataku.

To byłoby na tyle jeżeli chodzi o nowe miejscówki w nowym DLC do GTA Online. Wszystko wyjaśni się 7 czerwca. Dodatek Zbrodnie i Finanse będzie dostępny dla użytkowników PC, Playstation 4 oraz Xbox One.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFala banów w Overwatch!
Następny artykułKody do The Sims 3