Jumping Back zostanie wydane już 29 września!

0
Jumping Back Android
Rate this post

Młode studio deweloperskie Efektpol VR właśnie poinformowało, że jego najnowsza produkcja Jumping Back zostanie wydana już 29 września 2016 w wersji na urządzenia z systemem Android. Niedługo potem powinna ona trafić również do właścicieli urządzeń z systemem iOS. Gra będzie udostępniana za darmo, a już dziś można zobaczyć pierwsze zrzuty ekranu z niej. Warto również wspomnieć, iż wystartowało właśnie jej oficjalne konto Twitter, na którym można znaleźć najświeższe informacje z gry.

Jumping Back to gra mobilna, w której gracz wciela się w postać dzielnego mechanika. Przenosi go do Los Angeles, zabierając go w niedaleką przyszłość, do roku 2019. W tym futurystycznym świecie, technologia zwariowała, a wszelkie urządzenia elektroniczne wszczęły bunt przeciwko ludzkości – ze Złym Robotem jako przywódcą tej rebelii. W tym wrogim i nieprzyjaznym środowisku poznajemy naszego głównego bohatera – mechanika z pasją i odwagą, której mógłby mu pozazdrościć niejeden superbohater. Widząc, że Zły Robot porywa piękną pannę, rzuca się do pościgu. Musi uratować dziewczynę, pokonać robota oraz przede wszystkim ocalić świat. Jak to jednak skończy się dla niego? Wszystko leży w rękach graczy!

Jumping back to bardzo dynamiczna i intuicyjna gra (jeden dotyk odpowiedzialny jest za każdą z akcji), w której nasze zadanie jest proste (ale czy takie właśnie jest naprawdę?) – musimy skakać pomiędzy stale przemieszczającymi się windami, starając się złapać uciekającego przed nami robota. Szkopuł jednak w tym, że wraz z upływem czasu jest trudniej i trudniej. Gra została wyposażona w wysokiej jakości pixelową oprawę graficzną oraz przyjemny dla ucha soundtrack, który przywodzi na myśl produkcje z przeszłości. Gracz jest w stanie przypomnieć sobie czasy legendarnych gier video. Jumping Back to gra dynamiczna, dająca dużo zabawy, a co najważniejsze – bardzo uzależniająca. Grając w nią zawsze będziesz chciał zdobyć „jeden punkt więcej” i zbliżyć się nieco do złego robota. Co jeszcze bardziej interesujące, gra oferuje kilka różnych zakończeń – mówi się, że jest ich więcej, niż w dobrze znanym klasyku – Blade Runnerze. I jesteśmy w pełni poważni!

Jumping Back zostanie wydane już 29 września 2016 roku, ekskluzywnie w wersji na urządzenia z systemem Android. Niedługo potem powinna również zawędrować na App Store.

O  Efektpol VR

Efektpol VR to bardzo szybko rozwijająca się firma skupiająca się na produkcji gier wideo i filmów. Została założona w 2012 roku przez Marcina Nowaka i już pojawiła się na rynku. Usytuowana w Łodzi, bardzo szybko się rozwija – już teraz pracuje nad kilkoma produkcjami mobilnymi, jak i większym projektem zwanym New Life. W ostatnim czasie studio wydało również grę Fugu Bubble Quest 2 do pobrania za darmo. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na efektpol.com.