Geo Flags Academy – innowacyjna gra od MythicOwl!

0
Geo Flags Academy
Rate this post

W appmarketach pojawiła się właśnie nowa propozycja dla wszystkich odkrywców, podróżników i miłośników geografii. Warszawskie studio developerskie MythicOwl prezentuje odświeżoną wersję swojej pierwszej gry Geo Flags Academy, która pozwala ćwiczyć umiejętność rozpoznawania flag, państw i stolic. Nowa wersja aplikacji w trybie nauki została wzbogacona o unikalny algorytm – SuperMemo, który optymalizuje proces uczenia się flag. 

Geo Flags Academy to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie przyjemną rozrywkę z nauką: rozpoznawaniem i przyporządkowywaniem flag do określonych państw oraz stolic.  W najnowszej wersji aplikacji można nie tylko poznawać kraje i ich stolice, ale także zaznajamiać się z konturami państw, co stanowi dla gracza dodatkowe wyzwanie.

– Naszym celem jest tworzenie gier, które będą zarówno wciągającą rozrywką, jak i pożytecznie spędzonym czasem – mówi Tomasz Mularczyk, założyciel studia MythicOwl – Chcemy ciągle udoskonalać nasze produkcje na każdym poziomie, dlatego w najnowszej wersji Geo Flags Academy nie tylko dodaliśmy moduł z konturami państw, ale także udoskonaliliśmy sam mechanizm gry. Innowacja polega na wykorzystaniu algorytmu SuperMemo w trybie nauki, który optymalizuje proces uczenia się, dopasowując się indywidualnie do każdego gracza. Aplikacja analizuje dotychczasowy przebieg rozgrywki i na podstawie tego prezentuje flagi w takiej kolejności i w takich odstępach, by zwiększyć efektywność nauki, przy jednoczesnym zachowaniu rozrywkowego charakteru aplikacji.

Nowością w Geo Flags Academy jest także pojawienie się specjalnego trybu nauki, który umożliwia ćwiczenie swoich umiejętności w trzech obszarach – rozpoznawania państw, ich stolic oraz konturów. Dodatkowo, w grze zawarto kilkaset ciekawostek o krajach, które zostały ukryte pod flagami – aby się z nimi zapoznać, wystarczy w trakcie gry „ściągnąć” daną flagę w dół ekranu. Geo Flags Academy pozwala także na szlifowanie języków obcych – aplikacja dostępna jest aż w pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Grę Geo Flags Academy można pobrać na platformy: iOS oraz Androida. Moduł nauki flag jest dostępny jest za darmo, natomiast dostęp do modułu stolic i konturów to jednorazowy zakup w wysokości kilku złotych. Jak we wszystkich grach MythicOwl, w tej również nie występują reklamy. Gra jest również dostępna w wersji Unlimited.

iOS: http://apple.co/2tHYDcE

iOS Unlimited: http://apple.co/2sKkNxy

Android: http://bit.ly/2tHYZA0

Android Unlimited: http://bit.ly/2slkloN

Geo Flags Academy to kolejna propozycja studia MythicOwl, które od 2014 roku tworzy rozwijające gry mobilne (wcześniej studio funkcjonowało pod marką SteamBytes), a w tym roku wyprodukowało także pierwszą edukacyjną produkcję na urządzenia Virtual Reality – Seabed Prelude. W najbliższej przyszłości do portfolio firmy dołączą kolejne gry, przeznaczone m.in. nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.