Uncharted na komórki już dostępny. Zgarniaj bonusy do dużej przygody Drake’a

0
uncharted fortune hunter

Małe Uncharted wesprze nadchodzącą od Naughty Dog produkcję na PS4.

Uncharted: Fortune Hunter to darmowa gra, którą można pobrać na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Żądni przygód, znajdą grę na stronie AppStore lub Google Play. W czasie rozgrwki będziecie podążali przez świat postacią Nathana Drake’a, który musi wyznaczyć sobie drogę do kolejnych skarbów. Cała zabawa polega na przesuwaniu dźwigni, strzelaniu i kombinowaniu tak, aby dotrzeć do upragnionego klejnotu.

Przechodząc kolejne plansze rozgrywki,  w nasze ręce wpadać będą specjalne klucze,  którymi posłużymy się w trybie sieciowym Uncharted 4: Kres Złodzieja. Przy ich pomocy w dużej produkcji będziemy w stanie otworzyć skrzynie zawierające różne bonusy, które przydatne będą w starciu z przeciwnikami. Mogą to być między innymi pancerze czy broń, ale także nowe skórki czy super stroje. Aby przenieść zdobyte w appce klucze do nadchodzącej czwórki, wystarczy połączyć Uncharted: Fortune Hunter ze swoim kontem w PlayStation Network.

Najważniejsze cechy gry:

● WYKORZYSTAJ SWÓJ SPRYT, aby rozwiązać ponad 200 śmiertelnie niebezpiecznych zagadek.
● PODĄŻAJ ZA HISTORYCZNYMI LEGENDAMI w sześciu różnorodnych przygodach.
● ZOSTAŃ NAJLEPSZYM ŁOWCĄ NAGRÓD i zbierz ponad 50 skarbów ukrytych w czterech lokacjach.
● DZIĘKI POMOCY SULLY’EGO będziesz miał ciągły dostęp do cennego, przeszmuglowanego łupu.
● ODBLOKUJ NAGRODY i kostiumy, które zmienią sposób gry w kolejnych przygodach.

Premiera gry Uncharted 4: Kres Złodzieja została zaplanowana na 10 maja, lecz już teraz wiadomo, że Naughty Dog spisało się na medal.

Jak wygląda mobilne Uncharted? To możecie zobaczyć poniżej 🙂 Dobrej zabawy!