Aktualizacja Counter Strike: Global Offensive z okazji Halloween

0
Counter-Strike-GO-Aktualizacja-Hallowen
Rate this post

Aktualizacja Counter Strike: Global Offensive specjalnie na Halloween

Valve wypuszcza kolejną aktualizację do Counter Strike: Global Ofensive, w której znalazło się kilka poprawek oraz mniejsza graficzna modyfikacji z okazji nadchodzącego Halloween. Po włączeniu CS:GO nie sposób nie zauważyć, że biegające kury założyły na głowę ogromne dynie.

Co do zmian ogólnych, to wprowadzono : możliwość akceptacji zaproszeń od znajomych w menu gry oraz otrzymamy możliwość dodania gracza do listy znajomych poprzez tablice wyników. Nowa aktualizacji CS:GO usuwa błąd, który po wejściu do kolejki matchmakingowej, który nie wywoływał żadnej reakcji – musieliśmy wyjść i wejść ponownie, aby rozpocząć rozgrywkę. Patch poprawia niektóre dźwięki oraz kamery po śmierci danego gracza.

Producent poinformował, że od teraz karą za griefing nadany przez Overwatch – będzie ban permanentny – jeżeli, już wcześniej gracz został ukarany za przeszkadzanie w grze.

Nowa aktualizacja do Counter Strike: Global Offensive wprowadza małe zmiany w mapach Cache i Inferno. Deweloper ujawnia, że na mapie Cache wprowadzono drobne zmiany, zaś na Inferno możemy strzelać do przeciwników przez rury w „szczurze”, dodano nowe schody na A, a te które były już wcześniej na cmentarzu, zostały lekko przesunięte. Poprawiono renderowanie wody w fontannie na niższych ustawieniach, dzięki temu użytkownicy słabszych komputerów otrzymają lepszą płynność.