Nowości w Farming Simulator 17, a wśród nich pociągi i hodowla prosiaków

0
Farming Simulator 17
Rate this post

Studio Giants Software prezentuje kolejną porcję nowości z Farming Simulator 17.

Premiera Farming Simulator 17 planowana jest na 25 października na konsolę PlayStation4, Xbox One oraz PC. Co otrzymamy dodatkowo instalując grę?

W ręce graczy trafi całkiem sporo nowego contentu, a w nim możliwość wcielenia się w maszynistę, co pozwoli również na negocjowanie ceny po której sprzedawane będą plony. Co więcej, dzięki możliwości poruszania się po torach, będzie można transportować pnie do tartaku oraz zwierzęta – w Farming Simulator 17 znajdziemy specjalne wagony do transportu każdego z dóbr. Na oficjalnym blogu znaleźć możemy potwierdzenie nowej zawartości:

„Z radością ogłaszamy, że dodaliśmy pociągi do transportowania zbiorów, a także świnki do hodowania”

No właśnie! Oprócz nowego środka transportu twórcy zadbali również o możliwość hodowania trzody chlewnej, czyli świnek. Martin Rabl ze studia Giants Software wyraził swoją ekscytację słowami:

„Mówiąc o zwierzętach, Farming Simulator 17 dodaje świnki do składu!”

Warto również przypomnieć, że twórcy już wcześniej zapowiadali w Farming Simulator 17 możliwość sadzenia słoneczników oraz innych nowych zbóż i roślin. Część z nowych plonów będzie wymagało posiadania specjalnego kombajnu jak Case IH 9230. Wszystkie zapowiadane nowości będą dostępne na amerykańskiej mapie Goldcrest Valley.

Łącznie w grze znajdziemy 200 wiernie odwzorowanych maszyn oraz przystawek na licencji 60 firm.