MEGA promocja w Biedronce na Gogle VR i kilka gier!

3
Promocja gier w biedronce
Rate this post

Biedronka wciąż zaskakuje promocjami. Tym razem Gogle VR!

Najnowsza gazetka promocyjna Biedronki prezentuje kilka całkiem interesujących promocji. Nowości w Biedronce dostępne będą od 28 listopada do 11 grudnia (lub do wyczerpania zapasów).

Gry z Biedronki owiane są już wieloma legendami, a każda akcja kończy się wielkim sukcesem! Nowych gier nie ma zbyt wiele, ale oferta wygląda całkiem treściwie, bowiem oferta skierowana jest na platformy PC, PS3, PS4, X360 i XOne.

Gry w Biedronce:

  • Fallout 4 (PS4 / Xbox One)
  • Assassin’s Creed: Syndicate (PS4)
  • Grand Theft Auto V (PS3 / Xbox 360)
  • Zestaw LEGO Marvel’s Avenger i LEGO Marvel Super Heroes (PC)

To nie koniec promocji z Biedronki. W ofercie sklepu znalazły się również Gogle VR Glasses 3D firmy Hykker. Sprzęt kompatybilny jest ze smartfonami o rozmiarach ekranu od 4,0 cala do 5,5 cala. Cena Gogli jest równie zaskakująca, co ich kompatybilność. Sprzęt nabyć można będzie za jedyne 39,99 zł! Wymiary Gogli to 197 x 145 x 103 mm, co pozwala na bezproblemową regulację soczewek w aż dwóch płaszczyznach. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w pasek mocujący.

Ostatnią promocją w Biedronce jest mechaniczna klawiatura dla graczy Hykker X Range za 149 złotych. Klawiatura podświetlana jest na 6 różnych kolorów, a wytrzymałość przełączników szacuje się na 50 milionów wciśnięć.