Counter-Strike Nexon: Zombies- aktualizacja już za chwilę!

0
Counter Strike Nexon Zombies
Rate this post

Dla miłośników Counter-Strike Nexon: Zombies czerwiec będzie miesiącem pełnym atrakcji.

Aktualizacja Counter-Strike Nexon: Zombies ukaże się graczom już 15 czerwca. Lecz co nam przyniesie? Owy update niesie ze sobą dwóch nowych, niepokonanych zombie oraz mapę do trybu ucieczki, która wyciągnie z graczy nie tylko pot, ale i łzy.

Pierwszy z dwójki nowych bohaterów nazywać się będzie Metatronic. Jest nim potężny biomechaniczny stwór, który bez skrupułów potrafi zmiażdżyć swoich przeciwników. W obliczu zagrożenia życia aktywuje pewną umiejętność, która przez pewien czas sprawia, że moloch staje się niezniszczalny. Tym samym umiejętność, którą opanował pozwala mu na ucieczkę z pola bitwy i ponowne zaplanowanie ataku. W walce pomoże mu Lilith, posiadająca umiejętność teleportacji, co daje jej taktyczną przewagę na polu bitwy w ogniu walki. Oba świeżutkie potwory posiadać będą ograniczoną czasowo sztuczkę, która sprawia zwiększenie HP o dodatkowe 2 tys. nie tylko sobie, ale także znajdującym się w pobliżu nieumarłym.

Dzięki aktualizacji, w grze pojawi się także nowa mapa trybu ucieczki. Akcja mapy „Rising” toczy się w obozie ludzi oblężonym z zewnątrz przez nieumarłych przeciwników. Zadaniem graczy będzie ucieczka do helikoptera ewakuacyjnego.

Jednak wyżej wymienione bonusy są zaledwie wierzchołkiem całej góry atrakcji, jaka będzie czekać na graczy Counter-Strike Nexon: Zombies w tym miesiącu.

Jeśli jeszcze ktoś z Was nie wie, to przypominamy, iż Counter-Strike Nexon: Zombies można pobrać za darmo ze Steam. Miłej zabawy!