GTA Online: Zbrodnie i finanse – gotowe do pobrania

0
GTA Online Zbrodnie i Finanse - dostepne
Rate this post

DLC Zbrodnie i finanse już do pobrania!

Rockstar Games poinformował, że DLC Zbrodnie i Finanse do GTA Online jest już dostępne do pobrania na komputery osobiste (PC), PS4 oraz Xbox One. Dzięki temu dodatkowi wcielamy się w prezesa gigantycznej nielegalnej firmy. W grze zostajemy wprowadzeni na czarny rynek w którym będziemy handlować nielegalnym towarem. Na oficjalniej stronie Rockstar Game Social Club wypisano wszelkie szczegóły dotyczące nowego DLC do GTA Online. W skrócie :

Biuro Prezesa

Jest to luksusowy apartamentowiec, w którym będziemy mieli do dyspozycji prywatnego asystenta, lądowiska do helikopterów, wielką salę konferencyjną oraz „schowanko” na broń, którą będziemy mogli w każdej chwili zmienić wszystko będzie zależeć na jaką akcję się udajemy. W biurze prezesa w nowym dodatku do GTA Online będziemy mieli dostęp do ładunków specjalnych SecuroServ.

Handluj by zyskać jak najwięcej!

Misje w których będziemy planować zakup towaru, potrzebują zgranej paczki wspólników. Zadnia te zostały podzielone na trzy kategorie o różnym stopniu trudności – wszystko jest zależne od skrzyń – które będziemy chcieli podjąć. Im większe ryzyko wykrycia przez policję, FIB czy inna organizację tym większe zyski.

Obroń swój magazyn

Sprawa jest banalnie prosta. Inni gracze w Los Santos będą chcieli dobrać się do Twoich dziupli i towaru. Sporo możemy stracić gdy zostawimy magazyn bez jakiejkolwiek obrony.

Nowe zadania VIP

Łowca głów – masz określony czas na zabicie kilku celów.
Transport lotniczy – odbierz cenny ładunek ochroniarzom i doręcz go samolotem.
Przewóz – bądź pierwszy – dostarcz nielegalny towar przed innymi graczami.

Wyzwania VIP-a

Wypłata – zostań liderem obrabiania bankomatów w Los Santos.
Odzysk – odzyskaj towar, który został utracony na dnie oceanu.

Więcej ubrań, pojazdów oraz dodatków do broni

Wybór będzie ogromny. Olbrzymie HVY Brickade z Warstock Cache & Carry lub groźne Bravado Rumpo z Southern San Andreas Autos. Do samochodów sportowych dostępnych w Legendary Motorsport możemy zaliczyć Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS i Enus Windsor Drop, ale to nie wszystko – luksusowe auta jakie możemy kupić w nowym DLC do GTA Online Zbrodnie i Finanse to Buckingham Nimbus i Volatus od Elitas Travel. Gdyby jednak popsuł się nam samochód warto zadbać o holownik, który możemy zamówić w DockTease.

Będziemy mieli możliwość zakupu wielu nowych ubrań, w sklepach z amunicją Ammu-Nation będziemy mogli doposażyć się w dodatki do broni w postaci magazynków bębnowych i pudełkowych.

Nowy Tryb Adwersarza Zmiana Miejsca

Jeszcze w tym tygodniu, będziemy mieli możliwość zdobycia podwójnych premii RP.

Wydarzenia specjalne

Akcja specjalna potrwa od 7-13 czerwca włącznie. Już za samo zalogowanie do GTA Online otrzymamy pastelową zieloną piżamkę oraz pastelową bonżurkę. Otrzymujemy również 25% rabatu na śmigłowiec bojowy Buzzard od Warstock Cache & Carry oraz na usługi Lestera i Merryweather Security. Żeby było ciekawiej, przygotowano również 25 procentowe zniżki w sklepach z amunicją Ammu-Nation na :

  • karabinków, karabinów i karabinów kompaktowych,
  • pistoletów maszynowych,
  • SMG,
  • ciężkich strzelb,
  • PDW,
  • amunicji,
  • malowań broni i wykończeń,
  • pancerzy,
  • plecaków na spadochron i czasz.

Wygraj 1 mln GTA$

Na koniec wisienka na torcie. Konkurs w którym możesz wybrać gigantyczna wirtualną gotówkę. Zrób zdjęcie swoich podbojów jako prezes w nowym dodatku do GTA Online Zbrodnie i Finanse i opublikuj je do poniedziałku 14 czerwca (włącznie). Więcej o konkursie dowiesz się tutaj.