Otwarta beta Battlefield 1. Znamy szczegóły.

0
Battlefield 1
Rate this post

Electronic Arts oficjalnie ujawniło informacje odnośnie startu otwartej bety Battlefield 1. Otwarte testy ruszą już 31 sierpnia na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Co ciekawe, część graczy będzie mogło rozpocząć rozgrywkę jeszcze wcześniej. Z informacji opublikowanych przez EA, wcześniej zagrają Ci, co dołączą do grona wtajemniczonych jeszcze przed 21 sierpnia. Jeżeli ktoś już jest zapisany, powinien czym prędzej sprawdzić stronę Wtajemniczonych, aby odebrać kod do bety Battlefield 1.

Na oficjalnej stronie serii Battlefield EA tłumaczy:

W otwartej becie Battlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego

Beta Battlefield 1 oferować będzie dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Dodatkowo poniżej zamieszczamy najnowszy trailer z Battlefield 1, na którym widoczna jest pustynna mapa na której odbędą się beta testy. Premiera Battlefiled 1 odbędzie się natomiast 21 października w polskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC.