Farming Simulator 17 – nowe maszyny zobacz zwiastun

0
Farming-Simulator-17

Farming Simulator 2017 pierwszy trailer i maszyny

Targi E3 2016 przyniosły nam wiele ciekawych informacji ze świata gier. Nie zabrakło również informacji na temat Farming Simulator 17, które zadebiutuje pod koniec tego roku komputery osobiste (PC) oraz konsole PS4 i Xbox One.

Twórca Giants Software informuje, że dwie poprzednie wersje Symulatora Farmy zebrały aż 5 milionów graczy, którzy liczą na kolejną odsłonę tego tytułu. Studio przedstawi nowe możliwości gry za kilka miesięcy teraz zdradza jedynie, że w Farming Simulator 17 będziemy mieć do dyspozycji nowe gatunki zwierząt, środowisk, a co najważniejsze pojazdów oraz maszyn. Ma poprawić się również mechanika gry, która ma stać się bardziej przystępniejsza dla osób, które nie miały przyjemności gry w poprzednie wersje Symulatora Farmy.

Jedną z nowych funkcji, która zostanie wprowadzona ucieszy użytkowników konsol, ponieważ otrzymają wsparcie dla modów.

W grze dostaniemy możliwość kierowania pojazdami i maszynami 60 firm. W sumie dostaniemy 200 różnych sprzętów rolniczych.

Jeżeli ktoś z Was czeka na Farming Simulator 17 – może jedynie pocieszyć się zwiastunem, w którym możemy zobaczyć fragment rozgrywki i nowe maszyny.

5/5 - (1 vote)