theHunter: Call of the Wild – wkrótce ruszymy na polowanie

0
theHunter Call of the Wild
Rate this post

Gracze na całym świecie wyruszą na łów już w lutym 2017

Wydawca astragon Entertainment i Avalanche Studios ogłaszają oficjalną datę premiery imponującej rozmachem gry myśliwskiej z otwartym światem – theHunter: Call of the Wild, stworzonej przez szwedzki zespół Expansive Worlds. Zabawa w bezkrwawe, bo wirtualne łowy rozpocznie się dla graczy PC już 16 lutego 2017.

theHunter Call of the WildtheHunter™: Call of the Wild oferuje najbardziej wiarygodne doświadczenie polowania, jakie kiedykolwiek udostępniono graczom komputerowym. Pozwala wkroczyć w przebogaty, tętniący życiem świat, w którym napotkać można zwierzęta wszelkiej maści – od masywnych bizonów, przez majestatyczne jelenie, po niezliczone ptactwo, gryzonie, a nawet owady! Każdy cal 50 mil kwadratowych przedstawionego świata stworzony został na potrzeby gry w opracowanym przez Avalanche silniku otwartych światów „Apex”, który już od dekady zapewnia nagrody wykorzystującym go emocjonującym grom akcji. O mocy silnika przekonali się już gracze mający styczność z tytułami takimi jak Just Cause czy Mad Max.

Oprócz samotnego podchodzenia zwierzyny, theHunter: Call of the Wild oferuje także wiele oryginalnych opcji gry wieloosobowej. W trybie współpracy lub rywalizacji zagra wspólnie nawet 8 graczy. To wyjątkowa okazja by wraz ze znajomymi zakrzyknąć “darz bór!” a po udanym polowaniu gawędzić o swych wirtualnych trofeach.

theHunter Call of the WildGŁÓWNE CECHY GRY

Myśliwskie doświadczenie nowej generacji

• theHunter™: Call of the Wild to najbardziej wiarygodne doświadczenie łowieckie, jakie do tej pory odtworzono w świecie gier. Pozwala graczowi zagłębić się w dzicz, odczuć moc natury i jej nieprzebrane bogactwo – realizm gry zapewni satysfakcję z łowów nawet wytrawnym myśliwym, którzy wolą swój zew łowcy zaspokoić w bezkrwawy, niekontrowersyjny sposób.

• Zwierzęta w grze zachowują się w sposób złożony i wiarygodny, rozgrywce towarzyszy zaś cykl dnia i nocy, pełna gama warunków atmosferycznych, doskonale oddana dynamika balistyczna, realistyczne efekty akustyczne, system symulujący zapachy i wiele innych czynników. Wszystkie umieszczono w grze z myślą o zapewnieniu graczowi jak najpełniejszej immersji i zaspokojenia jego łowieckiej żyłki.

Rozległy, otwarty świat do odkrycia

• Gra oddaje do dyspozycji wirtualnych łowców około 50 mil kwadratowych zróżnicowanego terenu – od mokradeł, przez gęste bory, po soczyste zielne łąki i rozległe pola. Imponujący rozmachem świat theHunter: Call of the Wild podzielono na charakterystyczne, osobne tereny łowieckie, każde pełne niespodzianek i zapadających w pamięć miejsc.

• Gra oferuje szlaki łowieckie i misje zlecane przez bohaterów niezależnych, ale pozwala też na nieograniczoną eksploracje i wyznaczanie własnych celów. Gracz odkryje punkty obserwacyjne, ambony myśliwskie i leśniczówki. Dzięki łowieckiej infrastrukturze, po całym ogromnym terenie gry można poruszać się sprawnie i swobodnie.

theHunter Call of the WildTytuł dopracowywany przez dekadę

• theHunter: Call of the Wild to twórcze rozwinięcie platform free-to-play theHunter, która od premiery 7 lat temu pod pieczą Expansive Worlds zapewnia myśliwskie emocje społeczności blisko 6 milionów zarejestrowanych graczy.

• Gra korzysta z 10 lat doświadczeń zespołu pracującego nad silnikiem otwartych światów – Apex. Dzięki niemu Avalanche Studios i Expansive Worlds są w stanie oddać w ręce graczy ogromny obszar łowiecki, który wygląda bardziej naturalnie niż w jakiejkolwiek innej grze myśliwskiej.

Realistyczna kariera myśliwego, którą kieruje sam gracz

• Gra zapewnia dostęp do szerokiej gamy karabinów, broni ręcznej i łuków oraz personalizujących je wedle uznania dodatków takich jak lunety, a także różne rodzaje amunicji. Każdy gracz będzie w stanie dobrać broń do swoich indywidualnych preferencji by z czasem dojść do mistrzostwa w posługiwaniu się nią. Kontrolowana przez gracza postać rozwija się zyskując możliwość korzystania z coraz to nowych umiejętności i ekwipunku. Gra nauczy nas korzystania z wabików i przynęt oraz skłoni do bliższego poznania trybu życia, terytorium i zwyczajów zwierzyny.

• Gra zadowoli weteranów, ale inteligentny system podpowiedzi i samouczków gwarantuje, że początkujący wirtualni łowcy odnajdą się w polowaniu bez trudu.

Dzielenie się emocjami i chwalenie trofeami

• Nieodzownym dodatkiem do bogatego trybu dla pojedynczego gracza jest możliwość wspólnych polowań. Rywalizacja lub współpraca w gronie 8 osób nabierze rumieńców podczas udziału w specjalnych wyzwaniach i wydarzeniach, dając jeszcze większą satysfakcję zarezerwowaną dla zbiorowych wypraw łowieckich. Po udanych łowach przyjdzie zaś czas na dzielenie się opowieściami i prezentację trofeów.

• theHunter to marka, którą kształtuje społeczność graczy. W tym duchu, theHunter: Call of the Wild opierać będzie swój rozwój na wiedzy, doświadczeniu i wkładzie kreatywnym graczy. To bogate doświadczenie łowieckie z czasem nabierać będzie dodatkowej głębi dzięki ścisłej współpracy ze społecznością.