PS4 Pro i PS4 i nowe akcesoria – pad DualShock, słuchawki, kamera i podstawka

0
Rate this post

Prezentacja nowych gadżetów do PS4 Pro

Dziś w nocy oficjalnie zapowiedziano Playstation 4 Slim oraz ujawniono PS4 Pro, model ten ma być mocniejszy od obecnej konsoli. Nowo zapowiedziana konsola PS4 Pro posiada usprawniony system GPU oraz CPU, dzięki tym ulepszonym podzespołom otrzymamy możliwość gry w rozdzielczości 4K i otrzymamy wsparcie takich technologii jak HDTV, HDR oraz Playstation VR. Pełne informacje na temat PS4 Pro znajdziecie pod tym adresem.

Producent konsoli przedstawił również akcesoria, które będą dostępne wraz z nową konsolą Playstation 4 Pro (będą kompatybilne z aktualną wersją sprzętu). W akcesorium otrzymamy nową wersję pada DualShock 4, za którego będziemy musieli wydać 59 dolarów. Kontroler będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (czarny, czerwony, niebieski), w części dotykowej pada pojawi się podświetlanie. Pasek który będzie podświetlony, będzie spełniał dodatkowe funkcje w grach, np. będzie informować o stanie zdrowia naszego bohatera. Nowy Dualshock 4 będzie wspierał technologię USB 3.0.

Zdjęcia pada DualShock 4 dla PS4, PS4 Slim i PS4 Pro

Kolejnym akcesorium jest kamera o cylindricznym kształcie, która będzie kosztować 59 euro.

kamera-playstation pro

W dodatkowym akcesorium znalazła się dedykowana podstawka do PS 4 Slim i PS4 Pro – dzięki, której ustawimy sprzęt w pionie.

Podstawka-PS4-Pro

Wisienką na torcie jest nowiutki headset, którego odpalimy z każdym modelem PS4. Jedną z ciekawszych informacji jest, że otrzymał on wsparcie dla dźwięku 7.1. Znajdziemy też wysuwany mikrofon z redukcją szumów. Koszt takich słuchawek to 179 euro.