Pięć nominacji dla firmy Logitech do nagród CES 2018 Innovation Awards Honorees

0
Logitech
Rate this post

Produkty firmy Logitech – wiodącego producenta akcesoriów komputerowych – zdobyły pięć nominacji w konkursie CES 2018 Innovation Awards Honorees. Za swoją jakość i estetykę wyróżnione zostały następujące urządzenia oraz rozwiązania technologiczne: system bezprzewodowego ładowania Logitech G POWERPLAY, klawiatura CRAFT z kreatywną Koroną, oprogramowanie Logitech FLOW umożliwiające korzystanie z trzech komputerów jednocześnie, kamera Logitech Circle 2, a także bezprzewodowe słuchawki Jaybird RUN.

„Połączenie estetycznego wyglądu i znakomitej funkcjonalności to kluczowe cechy produktów firmy Logitech. Nasi inżynierowie poświęcają wiele czasu, aby dostarczyć klientom akcesoria najwyższej jakości. Niezmiernie cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez Stowarzyszenie CTA (Consumer Technology Association). Pięć otrzymanych wyróżnień jest dla nas zaszczytem. Motywują nas one do jeszcze cięższej pracy, aby idee wcielane przez nas w życie, spełniały oczekiwania wszystkich użytkowników.” – powiedziała Joanna Borucka, Channel Marketing Manager Eastern Europe C&P & VC, Logitech.

Oto lista nominowanych w pięciu kategoriach:

  • Kategoria Gaming: system bezprzewodowego ładowania Logitech G POWERPLAY;
  • Kategoria Peryferia Komputerowe: klawiatura Logitech CRAFT;
  • Kategoria Oprogramowanie: Logitech FLOW;
  • Kategoria Smart Home: Logitech Circle 2;
  • Kategoria Słuchawki: Jaybird RUN

Nad wytypowaniem nominowanych do nagród CES Innovation Awards czuwa specjalne jury. W jego skład wchodzą inżynierowie, projektanci oraz uznani dziennikarze technologiczni. Jurorzy wybierają produkty odznaczające się wyjątkowym designem, jakością i funkcjonalnością. Istotne jest również jak innowacyjne cechy urządzenia wyglądają na tle konkurencji, a także w porównaniu do całej branży. Konkurs składa się z 28 kategorii.

Organizatorem gali nagród CES Innovation Awards jest stowarzyszenie CTA (Consumer Technology Association). Jest to organizacja, zrzeszająca wszystkich, dla których istotny jest sektor technologii konsumenckich. Od 1976 roku doceniają oni najlepsze osiągnięcia w projektowaniu i inżynierii akcesoriów.

Wszystkie wyróżnione rozwiązania firmy Logitech zostaną zaprezentowane podczas gali CES 2018, która odbędzie się w dniach 9-12 stycznia w Las Vegas. Pełna lista nominowanych do nagród CES 2018 Innovation Awards Honorees jest dostępna na stronie CES.tech/Innovation.

Logitech – informacje

Logitech tworzy produkty, które towarzyszą ludziom w codziennym życiu, dostarczając cyfrowe doświadczenia na których im zależy. Ponad 30 lat temu Logitech zaczął łączyć ludzi przez komputery, a obecnie firma tworzy produkty łączące ludzi poprzez muzykę, gry, wideo

i rozwiązania komputerowe. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na giełdzie Nasdaq Global Select Market (LOGI). Więcej o firmie na www.logitech.com, firmowym blogu i Twitterze#