Techland dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce

0
PES-2017-Techland
Rate this post

Nagła zmiana dystrybutora Pro Evolution Soccer 2017

Niespodzianie tuż przed samą premierą Techland przejął dystrybucję Pro Evolution Soccer 2017. Jeszcze kilka dni temu była mowa, że grę wyda cdp.pl jednak sytuacja zmieniła się bardzo szybko.

Jest to bardzo zaskakująca informacja, ponieważ nic nie wskazywało na to, że Konami zmieni dystrybutora przed samą premierą gry zwłaszcza, że cdp.pl zorganizowało mistrzostwa polski w Pro Evolution Soccer na stadionie Legii, zaś przed tym odbyła się wielka impreza na Stadionie Narodowym w Warszawie. Informacje o tym, że Techland podczas targów Gamescom dogadał się z władzami Konami krążyły po sieci od kilku dni jednak teraz dopiero podano oficjalną informację prasową. Konami już w ostatnich latach zmieniało dystrybutora przed cdp.pl, marką zajmował się firma Galapagos.

Techland planuje szereg działań związanych z promocją nowej odsłony Pro Evo w Polsce, jednak więcej informacji na ten temat dowiemy się za kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że tytuł ten w końcu otrzyma Polski komentarz. Dla przypomnienia seria ta doczekała się polskiego komentarza tylko raz, ale była ona bardzo słaba.

Techland gorąco zachęca do zakupu Pro Evolution Soccer 2017 wspominając o ekskluzywnych umowach, które Konami podpisało z klubami z najwyższej półki : FC Barcelona czy Liverpool.