FIFA 20 z korzyściami dla graczy

0
Rate this post

FIFA 20 – data premiery

Oficjalna premiera jednej z najbardziej kultowych gier sportowych jaką jest FIFA 20, przewidziana jest na 27 września 2019 roku. Przedsprzedaż FIFA 20 trwa od 1 lipca aż do dnia poprzedzającego samą premierę. Tytuł nabyć można w dwóch wersjach: standardowej i mistrzowskiej. Obie wersje różnią się od siebie nie tylko ceną, ale także zawartością dodatkową (specjalną) przewidzianą przez twórców. Wspólne dla wersji standardowej i mistrzowskiej jest jedna z pięciu ikon na wypożyczenie do wyboru, złote paczki rzadkich kart dostarczane w odstępach tygodniowych (dla wersji standard 3 paczki, dla wersji mistrzowskiej aż 12!) oraz wyjątkowe stroje FUT.

FIFA 20 w edycji mistrzowskiej ponad powyższe benefity oferuje również wcześniejszy dostęp do gry, aż o 3 dni! Posiadacze tego wydania zagrają w nową odsłonę FIFY już 24 września 2019 roku. Dodatkowo posiadacze abonamentu Origin Access na PC lub EA Access na konsolach XBOX i PS, zagrają w grę od 19 września. Poniżej znajduje się oficjalna rozpiska dat premiery dla poszczególnych wersji FIFA 20.

  • Dostęp przedpremierowy dla abonentów Origin Access Premier (PC) – 19 września 2019 r.
  • Przedpremierowa wersja próbna EA Access i Origin Access (PS4, Xbox One, PC) – 19 września 2019 r.
  • Edycje Mistrzowska i Ultimate (PS4, Xbox One, PC) – 24 września 2019 r.
  • Edycja Standardowa (PS4, Xbox One, PC) – 27 września 2019 r.

FIFA 20 – cena

Cena gry FIFA 20 nie odbiega zbytnio od tej, którą przyszło nam zapłacić za poprzednie wydanie. W przypadku wersji na PC za grę zapłacimy 199 złotych. Posiadacze konsoli Nintendo Switch zapłacą mniej, bo tylko 169 zł. Dla posiadaczy konsol XBOX oraz PlayStation, grę wyceniono na 229 zł. Podane ceny FIFA 20 dotyczą wersji standardowej. W przypadku edycji mistrzowskiej, cena wynosi 289,99 zł.

Patrząc przez pryzmat benefitów, jakie oferują twórcy w edycji mistrzowskiej, cena wydaje się bardzo atrakcyjna. W porównaniu do klasycznego wydania gracz otrzyma nie 3, ale aż 12 złotych paczek rzadkich kart, co może dać znaczącą przewagę w rozgrywce.

FIFA 20 – gdzie zamówić grę przedpremierowo?

Planując przedpremierowy zakup FIFA 20 warto wybrać ten sklep, który z pewnością nie zawiedzie nas z dostępnością wybranej wersji gry. Jednym z takich sklepów jest Media Expert, który każdego roku zaopatruje graczy w nowe odsłony serii FIFA.

Poniżej znajduje się rozpiska dostępnych wersji wraz z odnośnikami do sklepu: