Kamienie Dusz na Gamehag.com – jak to działa?

0
Kamienie Dusz na Gamehag.com - jak to działa?
Rate this post

Gamehag.com to jeden z portali internetowych, który umożliwia graczom dostęp do wielu ciekawych gier online. Wśród tytułów, jakie użytkownicy mogą znaleźć na stronie, jest wiele znanych i mniej znanych, hitów i wschodzących gwiazd. Oferta jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu strona cieszy się dużą popularnością. Specyficzną jej częścią są Kamienie Dusz – stworzone przez twórców specjalnie na potrzeby strony. Jak działają te kamienie i dlaczego warto je zbierać?

Czym są Kamienie Dusz i co umożliwiają?

Strona Gamehag.com stworzyła wokół swojego istnienia specjalną, intrygującą otoczkę – dzięki czemu granie w gry jest jeszcze przyjemniejsze. Każdy użytkownik, oprócz zwykłego wybierania spośród różnych tytułów, może też za samo swoje uczestnictwo w grach zdobywać specjalne talizmany. Zwą się one Kamieniami Dusz i powstały po to, by chronić społeczeństwo wiedźm przed zagładą. Zostały stworzone z dusz zmarłych przedstawicielek wiedźm, żeby chronić te żyjące. Kamieni jest bardzo dużo i można je później wymieniać na nagrody. Przypisane są w odpowiedniej liczbie do każdej gry i zadania. Można też z łatwością sprawdzić ile Kamieni Dusz jest wymaganych by wymienić je na najbardziej odpowiednią – zdaniem konkretnego gracza będącego w danej sytuacji – nagrodę.

Gamehag.com – nagrody za granie w gry

Jeśli chodzi o Gamehag.com, nagrody za granie w gry dostępne są po uzyskaniu odpowiedniej liczby Kamieni Dusz. Jeśli zbierze się właściwą ich liczbę, można wymienić ją po prostu na konkretną nagrodę. Cała lista nagród dostępna jest w zakładce „ODBIERAJ NAGRODY”. Można wybierać spośród różnych kluczy do gier, doładowań do gier, kart podarunkowych, skinów CS:GO, sprzętów dla graczy czy licencji premium. Warto dodać, że obowiązują one nie tylko na Gamehag.com – nagrody za granie w gry to na przykład karty podarunkowe, umożliwiające zakup waluty w większości najpopularniejszych gier online. Zysk jest zatem znaczny.

Jak można zdobyć Kamienie Dusz?

Kamienie Dusz zdobywa się zarówno przez samo granie w konkretne gry, jak i też przez wykonywanie specjalnych misji, które są z nimi związane. Nie trzeba przy tym koniecznie grać na komputerze, ponieważ twórcy przygotowali dla zainteresowanych specjalną aplikację. Dzięki niej można korzystać z portalu także na tablecie czy smartfonie – urządzeniach mobilnych, które można wszędzie ze sobą zabrać. Kamienie Dusz dostępne są także dla osób, które udzielają się na forum strony z grami – czyli tych, którzy komentują artykuły przygotowane przez inne osoby, bądź też piszą własne. Talizmany zdobyć można także wspinając się po kolejnych stopniach doświadczenia, uzyskując wyższy poziom i rangę. Liczba zdobytych w ten sposób Kamieni Dusz uzależniona jest jednak właśnie od osiągniętego poziomu. Jak zatem widać, jeśli chodzi o Gamehag.com, nagród za granie w gry jest wiele i nie jest trudno jakąś zdobyć. Gracz ma wiele dróg by zdobyć Kamienie Dusz. Ma także możliwość zdobywania nagród w jeszcze inny sposób – biorąc udział w konkursach oraz korzystając ze skrzynek.

Sprawdź na Gamehag.com – nagrody za granie w gry.