Call of Duty: Infinite Warfare – nowe screeny, tryb gry i opis historii

2
Call of Duty Infinite Warfare
Rate this post

Podsumowanie newsów o Call of Duty: Infinite Warfare.

Krótko po zaprezentowaniu najnowszej produkcji Activision, w sieci pojawiło się wiele cennych informacji. W najnowszej odsłonie Call of Duty: Infinite Warfare gracze przeniesieni zostaną w odległą przyszłość, gdzie toczy się konflikt 2 wrogo nastawionych frakcji: United Nations Space Alliance oraz Settlement Defense Front. Podczas rozgrywki gracz wcieli się w dowódcę statku kosmicznego UNSA: Nicka Reyesa. Zadaniem dowódcy będzie odpieranie wrogich ataków SDF.

W grze dostępne będą trzy tryby rozgrywki: Kampania, czyli powrót to początków serii z tą różnicą, że do dyspozycji gracz dostane kilka innowacyjnych rozwiązań. Tryb multiplayer daje graczom do dyspozycji dynamiczny system ruchu oraz wiele innych udogodnień podczas rozgrywki. Tryb Zombie, czyli całkiem nowe podejście do tematu rozgrywki, które z pewnością podniesie wszystkim poziom adrenaliny.

Warto również dodać, że Settlement Defense Front to faszystowska frakcja, której symbolem jest brutalność. Celem SDF jest opanowanie całego Układu Słonecznego wraz z jego mieszkańcami i drogocennymi surowcami.

Premiera CoD Inifite Warfare przewidziana jest na 4 listopada tego roku. Gra dostępna będzie na PC, PS4 oraz XOne. Ważną informacją jest, że gracze PS4 będą mieli czasową wyłączność na najnowsze dodatki przez 30 dni.

W sklepach dostępna będzie również specjalna wersja Call of Duty: Infinite Warfare. Mowa oczywiście o Legacy Edition, w skład której wchodzić będzie remaster Call of Duty: Modern Warfare. Odświeżona wersja MW dostępna będzie tylko w specjalnej edycji Legacy, której cena wyniesie 220 złotych na PC oraz 320 złotych na PS4 i XOne.