The Crew za darmo! Ubisoft rozdaje kolejną grę!

1
The Crew
Rate this post

Ubisoft rozpieszcza graczy i udostępnia kolejną grę za darmo!

Francuski deweloper wie jak rozpieszczać swoich graczy i z okazji 30-lecia firmy udostępnia kolejną grę za darmo. Tym razem jest to The Crew!

Premiera The Crew odbyła się w grudniu 2014 roku, a pojawienie się tytułu w sklepach wywróciło rynek gier wyścigowych do góry nogami. W wielkim skrócie gracze The Crew trafiają do wielkiego, otwartego świata, gdzie mogą brać udział w różnego rodzaju wyścigach, którym towarzyszy szereg atrakcji przygotowanych przez twórców. Gra finalnie ukazała się w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 oraz komputery PC. Za projekt oczywiście odpowiedzialne jest studio Ivory Tower.

Ubisoft potwierdziło dziś, że od 14 września wszyscy będą mogli pobrać The Crew zupełnie za darmo! Jest to już czwarta z kolei gra, którą twórcy udostępnili graczom całkowicie za darmo z okazji 30-lecia firmy. O początku akcji dewelopera pisaliśmy już wcześniej tutaj.

Wcześniejsze gry jakie można było pobrać za darmo to Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy’s Splinter Cell oraz Rayman Origins. Wszystkie wymienione tytuły dostępne są na platformie Uplay, a więc dostęp do darmowych gier mają jedynie użytkownicy komputerów PC.

My już nie możemy się doczekać, którą grę Ubisoft przekaże za darmo w ręce graczy w październiku. A Waszym zdaniem, która gra nadawałby się na prezent w kolejnym miesiącu?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się skąd pobrać za darmo The Crew zapraszamy do tego postu!