Prywatna Beta Call of Duty WWII już dostępna na PlayStation 4

0
Open Beta Call of Duty WWII PlaySTation 4
Rate this post

Pierwszy z dwóch testowych weekendów zaczyna się już teraz, ekskluzywnie na PlayStation 4, drugi weekend będzie trwał od 1 do 4 września i obejmie konsolę PS4 i Xbox One. Uczestnicy bety otrzymają unikatowy hełm, wizytówkę i emblemat, a wszystko to do wykorzystania w grze wieloosobowej.

Długo oczekiwana Prywatna Beta trybu multiplayer Call of Duty: WWII jest już dostępna na całym świecie dla posiadaczy systemu PlayStation 4 (PS4). Ci, którzy zamówili w przedsprzedaży Call of Duty: WWII na PS4 mogą już teraz mogą zacząć jeden z dwóch weekendów testowych, który potrwa do poniedziałku, 28 sierpnia. Uczestnicy Prywatnej Bety doświadczą części tego, co oferuje multiplayer Call of Duty: WWII, łącznie z zestawem map odtwarzających najsłynniejsze lokacje II Wojny Światowej, nowym systemem Dywizji i trybem Wojna. Prywatna Beta to ważny test dla gry i jej serwerów, gdyż specjalny system monitoruje i analizuje wszystkie parametry, aby jak najlepiej przygotować tytuł na światową premierę 3 listopada.

„Powołanie do życia Call of Duty: WWII było ogromnym zaszczytem i nie możemy się doczekać, aż fani zaczną testy podczas Prywatnej Bety trybu multiplayer. Beta jest wspaniałą okazją do wysłuchania graczy i popracowania razem ze społecznością, aby dopracować grę przed jej premierą w listopadzie”, powiedział Michael Condrey, szef i współzałożyciel Sledgehammer Games.

Glen Schofield, drugi z szefów i współzałożyciel Sledgehammer Games dodaje: „mimo, iż jest to tylko fragment pełnego doświadczenia, chcemy aby gracze dobrze się bawili. Weźmiemy pod uwagę wszelkie opinie dotyczące zarówno map jak zupełnie nowych elementów, jak Dywizje czy tryb Wojna, które również będą dostępne do przetestowania. Mamy nadzieję, że fani będą mieli taką samą frajdę z grania w ten tytuł, jak my z tworzenia go”.

Prywatna Beta trybu multiplayer Call of Duty: WWII dostarczy mały wycinek pełnego wieloosobowego doświadczenia dla każdego z uczestników, łącznie z Dywizjami, czyli odświeżoną wersją systemu klas. Dywizje pozwolą graczom określić swój styl walki poprzez wybranie jednej z pięciu historycznych, drugowojennych dywizji, każda z nich ze swoimi własnymi misjami treningowymi i umiejętnościami specjalnymi. Chociaż Dywizje są wciąż jeszcze doszlifowywane, Prywatna Beta zaoferuje wprowadzenie do pięciu ugrupowań dostępnych w grze.

Podczas trwania obu weekendów uczestnicy Prywatnej Bety trybu multiplayer Call of Duty: WWII będą mieli dostęp do map trybu wieloosobowego, pokazujących poszczególne walki największego konfliktu w historii, zaprojektowanych tak, aby pasowały do dynamicznych walk, jakie gracze Call of Duty znają i kochają. Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość przetestowania zupełnie nowego trybu Wojna, modelu rozgrywki opartego na współpracy poszczególnych graczy stworzonego we współpracy z Raven Software. Więcej czeka już w finalnym produkcie, łącznie ze Sztabem Generalnym, esportowymi mechanizmami rozgrywki, Zrzutami Zaopatrzenia a także większą ilością map i trybów nie dostępnych podczas Prywatnej Bety.

Fani będą mieli także okazję dołączyć do Prywatnej Bety trybu multiplayer Call of Duty: WWII podczas drugiego weekendu testów, kiedy to do graczy zamawiających w przedsprzedaży Call of Duty: WWII na PS4 dołączą użytkownicy Xboxa One. Drugi weekend trwania Prywatnej Bety zaczyna się w piątek, 1 września i kończyć się będzie w poniedziałek, 4 września. Gracze, którzy wezmą udział w becie podczas któregokolwiek z weekendów, otrzymają specjalny pakiet gadżetów do wykorzystania w rozgrywce wieloosobowej, w tym unikatowy hełm, wizytówkę i emblemat. Najnowsze informacje na temat Prywatnej Bety trybu multiplayer Call of Duty: WWII znaleźć można na stronie https://www.callofduty.com/wwii/beta.

Podczas obu tur trwania Prywatnej Bety trybu multiplayer Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games będzie zbierało opinie graczy, aby lepiej dopracować mechanizmy rozgrywki, zoptymalizować balans oraz usprawnić produkcję w czasie jaki pozostał do listopadowej premiery. Wszyscy uczestnicy Prywatnej Bety będą mieli okazję podzielić się swoimi opiniami oraz skontaktować się z twórcami za pomocą wielu środków, takich jak ankiety i forum internetowe oraz będą mieli okazję otrzymać informacje zwrotne dzięki wpisom na blogu Sledgehammer Games.

Call of Duty: WWII, mające premierę 3 listopada, to wielki powrót serii Call of Duty do najważniejszego konfliktu zbrojnego w historii. Gracze zostaną wciągnięci w walkę w trzech trybach: kampanii dla jednego gracza, rozgrywce wieloosobowej i scenariuszu Nazi Zombies. Tryb single player przeniesie graczy wprost do Europy, gdzie zostaną wciągnięci w zupełnie nową historię rozgrywającą się w najsłynniejszych lokacjach podczas II Wojny Światowej. Multiplayer to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkamii oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych

Wydawcą Call of Duty: WWII jest Activision Publishing, Inc., spółka zależna Activision Blizzard, Inc. [NASDAQ: ATVI], a jego deweloperem, studio Sledgehammer Games przy współpracy ze studiem Raven Software. By uzyskać więcej informacji o Call of Duty: WWII, można odwiedzić: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty, obserwować @InfinityWard i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Call of Duty: WWII pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra otrzymała klasyfikację PEGI 18.