Data rozpoczęcia zamkniętej bety Gwent: The Witcher Card Game nareszcie znana!

0
Gwint/Gwent
Rate this post

Na targach E3 polskie studio CD Projekt RED zapowiedziało Gwent: The Witcher Card Game, a już wkrótce pierwsi ochotnicy wypróbują nową produkcję polskiej ekipy. Zdradzono dokładne szczegóły na temat zamkniętej bety.

Gwent: The Witcher Card Game może okazać się kolejnym wielkim hitem studia. Gra karciana już w Wiedźminie 3: Dziki Gon zrobiła wielką furorę pośród graczy, więc twórcy postanowili stworzyć oddzielną produkcję. Studio zapowiedziało, że przed oficjalną premierą gry, będziemy mogli uczestniczyć w zamkniętej becie, która ruszy już 25 października.

Deweloperzy doskonale wiedzą, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, dlatego też jeszcze nie gramy w najnowszą produkcję Polaków. Studio bowiem chce mieć pewność, że podczas testów wszystko będzie zapięte na ostatni guzik i gra będzie śmigać bez zarzutów.

Zamknięta beta będzie dostępna na dwóch platformach – Xbox One i PC, jednak i gracze PS4 będą mogli dołączyć do testów w późniejszym czasie. Autorzy karcianki zaznaczają, że podczas rozgrywki gracze będą mogli wymieniać się materiałami i wrażeniami.

Jeśli chcecie dołączyć do szczęśliwców testujących Gwent: The Witcher Card Game, to zapraszamy Was do zarejestrowania się do zamkniętej bety na tej stronie.

Poniżej znajdziecie zwiastun do gry Gwent: The Witcher Card Game.