W GTA Online kolejne bonusy na koniec wakacji

0
GTA-Online
Rate this post

Wakacje się kończą, czas na ostatnie promocje!

Rockstar Games przed końcem wakacji odpalił nowe atrakcje w GTA Online, które będą dostępne przez kilka najbliższych dni. Do 1 września włącznie możemy zdobyć więcej punktów doświadczenia oraz kasy, możemy nabyć trochę dodatkowego sprzętu oraz czeka na nas specjalny wyścig!

Ktoś z Was piszę się na taką zabawę ? Poniżej prezentujemy wszystkie szczegóły, które udostępniono na stronie Rockstar Games Social Club.

Dwa razy więcej GTA$ i RP w trybie swobodnym

Jeżeli chcecie zdobyć trochę dodatkowej kasy oraz respektu, weźcie udział w kilku wydarzeniach trybu swobodnego GTA Online (próby czasowe odpadają).

Tańsze pojazdy i modyfikacje

Obniżono ceny na następujące pojazdy :

  • Vapida FMJ – 25 %
  • Karin Sultan RS od Benny’ego – 50 %

Obniżono również ceny bomb samochodowych, a jeżeli ktoś z Was ma zadrapany lakier, może odnowić swoje auto wydając 25% mniej kasy!

Wyprzedaż broni oraz amunicji

Zaoszczędzimy również na zakupach w sklepie Ammu-Nation. Za pancerz wydamy o 50% mniej kasy, pistolety, SMG i karabiny szturmowe przeceniono na 1/4 ceny. Jeżeli ktoś z Was chce pomalować sobie broń z aktualizacji Brudny szmal i Szefowie i inni przestępcy – to będzie go to kosztować 50% ceny.

Wyścig Rajd z niezłymi nagrodami

Jedną z ciekawszych atrakcji wprowadzonych przez Rockstar jest Rajd, na obecnym wyścigu kaskaderskim premium, w których nagroda dla zwycięzcy to 100 000 GTA$, za drugie miejsce 30 000 GTA$, a za trzecie 20 000 GTA$. Jest to wyścig z jednego do drugiego punktu, odbywający się na pustyni Senora.

Jak podobają się Wam nowe atrakcje w GTA Online?

GTA-Online