The Legend of Zelda: Breath of the Wild – gameplay, zwiastun, screeny i zestaw amiibo

0
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Rate this post

No i doczekaliśmy się więcej szczegółów z gry The Legend of Zelda.

Na te informacje czekaliśmy już od wielu miesięcy. Nintendo po długich oczekiwaniach graczy udostępniło garść materiałów ze swojej najnowszej gry The Legend of Zelda: Breath od the Wild.

Całkiem niedawno temu Nintendo zapowiedziało prezentację The Legend of Zelda: Breath od the Wild na materiale filmowym, a dokładniej gameplay-u. Filmik który otrzymaliśmy od Nintendo nie jest długi, ale za to bardzo treściwy. W materiale znajdziemy zarys pięknych krajobrazów dostępnych w grze oraz poznamy różnorodność lokalizacji, które prezentują się wręcz świetnie!

Gameplay The Legend of Zelda: Breath od the Wild prezentuje fragmenty z rozgrywki takie jaki wspinanie się na drzewa i góry, dosiadanie konia, ścinanie drzew, pływanie, polowanie na zwierzynę, gotowanie czy też przygotowywanie zasadzek. Twórcy zapewniają również, że podczas rozgrywki nie zabraknie widowiskowych walk i pojedynków.

Premiera The Legend of Zelda: Breath od the Wild przewidziana jest na 2017 rok dla graczy Nintendo Wii U oraz Nintendo NX. Zanim doczekamy się premiery warto zapoznać się materiałami poniżej:

Okładka płyty z grą The Legend of Zelda: Breath od the Wild:

The Legend of Zelda Breath of the Wild E3 2016