World of 1920+ – wielkie mechy, husaria i partyzantka!

0
World of 1920+
Rate this post

Godny pomysł – teraz czekamy na wykonanie.

Jakub Różalski odpowiedzialny jest za oprawę graficzną do gry planszowej Scythe, jednak najnowsze wieści donoszą, że w tym samym uniwersum (polskie dwudziestolecie międzywojenne) powstanie również gra na PC, PS4 oraz XOne.

Tytuł jaki nadano nowej produkcji to World of 1920+, a sama gra będzie połączeniem gatunków RPG oraz RTS. Gra przedstawiać będzie alternatywną rzeczywistość, jaka mogłaby mieć miejsce po zakończeniu I wojny światowej. W owej rzeczywistości pojawiłby się również kroczące mechy.

Zgodnie z wypowiedzią Jakuba Różalskiego na FB, produkcja będzie z typu „historical fiction”. Jakub dopowiada również tajemniczo – „Plotki mówią, że Tatarzy z południa mogą rozmawiać ze zwierzętami i kontrolować wiatr … ale to chyba tylko wytwory wyobraźni zabobonnych wieśniaków.”

Z następnych wypowiedzi dowiadujemy się że: „Podobnie jak w Europie na początku XX wieku, świat w 1920+ jest pełen kontrastów, różnorodności, tajemnic i nieodkrytych miejsc. To świat, w którym tradycja i życie w zgodzie z naturą są powoli zastępowane przez nowoczesność i technologię

Poniżej znajduje się galeria grafik koncepcyjnych z World of 1920+ autorstwa Jakuba Różalskiego.