Gears of War 4 – ustawienia graficzne PC

0
Gears of War 4
Rate this post

Podczas targów Gamescom 2016, udostępniona została komputerowa wersja Gears of War 4. Mieliśmy już okazję zobaczyć gameplay w rozdzielczości 4K, jednak pewnie wielu z Was zastanawia się, co znajdzie się w opcjach produkcji.

Wszystkie ustawienia graficzne z Gears of War 4 możemy zobaczyć dzięki ekipie HomeCinema-FR, która nagrała i zamieściła w sieci filmik pokazujący bogactwo opcji gry. Microsoft już wcześniej obiecywał, że wprowadzi znacznie więcej ustawień wideo i rzeczywiście nie zawiódł.

Pośród całej gamy standardowych ustawień znajdziemy i takie, które nie występują w innych produkcjach. Są to między innymi MultiGPU, Async Compute czy po prostu dynamiczna rozdzielczość. Jeśli jednak chodzi o tekstury, to ich ustawienia będziemy mogli dostosować odpowiednio do świata, inaczej do pojazdów, postaci, oświetlenia czy efektów. Będziemy mogli także zdecydować o głębi pola w przypadku scenek przerywnikowych.

Wszystkie dostępne ustawienia, nawet te o których nie wspominaliśmy powyżej, możecie zobaczyć na filmie zamieszczonym poniżej i na kilku udostępnionych screenach. Przypominamy także, że premiera gry Gears of War 4 zaplanowana została na 11 października i dostępna będzie na PC oraz XOne.