Zaria z Overwatch zawita do Heroes of the Storm

0
Zarya Heroes of the Storm
Rate this post

Aktualizacja 20.2.46690 do Heroes of the Storm.

Najnowsza aktualizacja do HotS wprowadza do gry szereg istotnych zmian, a jedną z nich jest nowa postać – Zaria z Overwatch. Oprócz tego w grze dostępna będzie kolejna nowa mapa.

Na oficjalnej stronie gry, Blizzard podsumował nową postać słowami „Aleksandra Zarianowa to jedna z najsilniejszych kobiet na świecie. Zaria będzie odgrywała rolę tanka, który zyskuje 1 punkt energii za każde 10 pkt. obrażeń, które pochłonęła Bariera Osobista albo Osłona Sojusznika.

W arsenale nowej postaci w Heroes of the Storm znajdą się również granaty oraz bomba grawitacyjna, która przyciągać będzie wrogów w sam środek eksplozji.

Aktualizacja oprócz Zarii dodaje do gry nową mapę: Poligon Nuklearny. Na mapie co jakiś czas pojawiać się będą głowice nuklearne, które po przejęciu można wykorzystać do zniszczenia fortyfikacji wroga.

Oprócz powyższych zmian aktualizacja HotS wprowadza balans umiejętności pozostałych postaci, poprawia efekty wizualne dla Czena i Nazebo oraz kilka drobniejszych zmian. Pełne informacje o aktualizacji 20.2.46690 znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Kinguin Overwatch - 728x90