Battlefield 1 – możliwe sterowanie Zeppelinem?

0
Battlefield 1
Rate this post

Kolejna porcja informacji o Battlefield 1.

Battlefield 1 zapowiada się bardzo obiecująco, więc stwierdzenie że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku nie minie się z prawdą. Twórcy po ogłoszeniu kolejnej odsłony serii Battlefield spotkali się z akceptacją ze strony graczy.

Przyszedł jednak czas na kolejną porcję informacji z gry. Twórcy potwierdzili, że w grze pojawia się statki powietrzne typu Zeppelin. Nie potwierdzono jednak, czy będzie można nimi sterować – nie zostało to jednak przesądzone, dlatego jest realna szansa że zasiądziemy za sterami Zeppelina.

Andreas Morel – l producent w DICE w wywiadzie dla Xbox Magazine podsumował:

Chcemy aby w grze było więcej dynamicznej destrukcji. To coś na zwór – to co widzisz, to tego chcesz. Gra będzie bardziej realistyczna w tym sensie. Chciałbym więc powiedzieć, że „dynamika” to słowo, które łączy się w nowej grze z destrukcją.

W wywiadzie pojawiły się również pytania o bezpośrednie starcia:

Walka wręcz to dla nas bardzo ważna rzecz. Jeśli spojrzymy na rodzaj całościowej wojny, mamy powietrze, ziemię, morze i dużą część walki z karabinami, ale za rogiem może się czaić ktoś z potężnym wykopem – to coś średniowiecznego i tutaj mamy zderzenie tych dwóch światów. To jest coś co chcemy mieć w grze – brutalna strona Battlefield 1

Premiera Battlefield 1 przewidziana jest na 21 października 2016 roku. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.