Darmowy dodatek do Battlefield Hardline – „Zdrada”

0
Battlefield Hardline DLC Zdrada
Rate this post

„W dniach 5-12 lipca możesz pobrać za darmo dodatek Battlefield Hardline: Zdrada w usługach Xbox Live, PlayStation Store oraz Origin” – czytamy na stronie EA. Najnowsze DLC Zdrada dodaje do Battlefield Hardline cztery nowe mapy:

  • Zestrzelone samoloty pełne kradzionych dóbr.
  • Zdewastowane cele więzienne na wyspie Alcatraz.
  • Mroczne cmentarze upstrzone popękanymi nagrobkami.
  • Brudne uliczki i krzykliwe neony Chinatown.

DLC Zdrada wprowadza również zmiany w klasie specjalisty. „Oznacza to, że otrzymasz broń dodatkową, mogącą przydać się w trudnych sytuacjach, a także nowy karabin snajperski zachowujący się nieco inaczej niż snajperki powtarzalne i półautomatyczne” – wyjaśniają twórcy na stronie Battlefield.

Nie są to jednak jedyne zmiany jakie wprowadza najnowszy dodatek. Oprócz powyższych do dyspozycji graczy trafi warsztat, w którym będzie można personalizować bronie oraz możliwość włączenia licznika wyświetlającego w czasie rzeczywistym liczbę zabójstw z danej broni.

Darmowe DLC do Battlefield Hardline wprowadza również do gry nową misję społecznościową „Zabójstwa pistoletami maszynowymi. Na czym polega? Zadaniem społeczności jest zabicie łącznie 17 milionów wrogów przy użyciu pistoletów maszynowych w dowolnych trybach i na dowolnych mapach Battlefield Hardline. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od 5 lipca 2016 r. od godz. 18:00 czasu polskiego do 12 lipca 2016 r. do godz. 18:00.”