Battlefield 5 – EA DICE i zaproszenia na premierę gry

0
Battlefield 5 – EA DICE
Rate this post

Przygotowani na pierwszy trailer i specjalny streaming?

Ostatnie doniesienia od Shinobi602 odnośnie premiery Battlefield 5 wydają się coraz bardziej prawdopodobne. Z informacji jakie dostarczył serwis DSO Gaming, Electronic Arts rozsyła do części osób zaproszenia na specjalne wydarzenie związane z oficjalnym zaprezentowaniem kolejnej części popularnej serii Battlefield.

Jednym ze szczęściarzy, którzy dostali zaproszenie jest  Fabian Siegismund i to dzięki niemu wiemy, że pierwszy oficjalny trailer obejrzymy 6 maja tego roku. Tego samego dnia zaprezentowany zostanie również streaming, w trakcie którego gracze będą mogli zobaczyć większy fragment rozrywki.

Jak zatem będzie wyglądał Battlefield 5? Część graczy twierdzi, że kolejna część serii rozgrywana będzie daleko w przyszłości, inni zaś sugerują powrót do czasów II Wojny Światowej. Całkiem możliwe, że będzie to Bad Company 3 lub kontynuacja Battlefield 1942.

Wszystkie te wątpliwości rozwiane zostaną podczas EA DICE, które odbędzie się w przyszłym tygodniu. Mamy nadzieję, że Battlefield 5 powali nas z nóg!