Battlefield Hardline i kolejny darmowy dodatek na PC, PS3 i PS4!

0
Battlefield Hardline
Rate this post

Na graczy czekają nowe pojazdy i mapy.

Od 31 maja właściciele  X360 oraz Xbox One mają możliwość darmowego pobierania dodatku Battlefield Hardline o nazwie Ucieczka. Jest to już możliwe także na PC i na  PlayStation. Tutaj znajdziecie bezpośredni link na Origin (do pobrania na PC) i link do darmowego dodatku na PS4.

Co jednak czeka na graczy w nowym dodatku Ucieczka? W Origin dodatek został opisany w następujący sposób:

Cztery nowe mapy do rozpracowania. Battlefield Hardline:Ucieczka właśnie otrzymala cztery dodatkowe mapy- Granicę, Autostradę, Kanały i Pociąg, dzięki którym każdy kierowca będzie miał do pokonania nie lada wyzwanie. Dodatek niesie za sobą także tryb „Przejęcie torby”, czyli szaloną wariację na zasadzie klasycznego „Przejęcia flagi”.

Nowe pojazdy, nowe uzbrojenie. Siadając za kółkiem czterech nowych pojazdów- sportowego sedana, podrasowanego auta z importu, luksusowego coupe i limuzyny- gracze będą mogli stylowo uciekać z kasą. Kierowcy będą mogli ułatwić sobie ucieczkę, wyposażając się w zagłuszacz radiowy, siekierę czy inne nowe modele broni i gadżetów.

Walcz z godnymi rywalami. Darmowy dodatek do Battlefield Hardline przyniósł także opcję doboru drużyn na podstawie umiejętności.