Revolution Pro Controller do PlayStation 4 poznaliśmy cenę oraz szczegóły

0
Revolution Pro Controller PS4
Rate this post

Revolution Pro Controller zadebiutuje jeszcze w tym roku

Użytkownicy Playstation 4 jeszcze w tym roku otrzymają kolejny profesjonalny kontroler. Kilkanaście dni temu wspominaliśmy o Razer Raiju, a teraz możemy poznać więcej szczegółów odnoście kolejnego produktu jakim jest Nacon.

Revolution Pro Controller trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku, a zainteresowani użytkownicy wspomnianym kontrolerem będą musieli wydać około 486 zł (109,99 euro). Cena jest dość wysoka jednak, klienci otrzymają „w pełni profesjonalny i oficjalny kontroler do PlayStation 4”.

Dowiadujemy się, że jednym z najważniejszych elementów nowego pada do PS4 Revolution Pro Controller są unikalne analogi, które mogą zaoferować wyjątkową dokładność oraz precyzję. Analogi w kontrolerze zostały zoptymalizowane i dopracowane pod kątem zmagań e-sportowych – lewy jest wklęsły, a prawy wypukły, które zapewnią każdemu graczowi maksymalną przyczepność i pełen komfort podczas rozgrywki. Przed rozpoczęciem rozgrywki otrzymamy możliwość zaprogramowania przycisków R3 i L3, jak i prawy analog, na którym możemy wyznaczyć martwą strefę.

Twórcy nowego pada do PS4 zapewniają, że otrzymali szereg niezbędnych licencji od Sony Interactive Entertainment Europe, a kontroler jest w pełni kompatybilny z PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Do ciekawostek możemy zaliczyć wydarzenia e-sportowe pomimo, że producent nie informuje o otrzymaniu certyfikatów, to możemy spodziewać się, że wspomniany pad będzie występował na wielu turniejach.