Diablo IV w produkcji? Blizzard rekrutuje zespół do nowego projektu!

0
Diablo IV czy Diablo III?
Rate this post

Deweloper zbiera nową ekipę, która ma „poprowadzić serię Diablo w przyszłość”.

Zgodnie z najnowszymi informacjami opublikowanymi przez Blizzard, uruchomiona została rekrutacja do nowego zespołu, który pracować będzie nad Diablo. Naszą uwagę przykuło nowe ogłoszenie, za pomocą którego Blizzard szuka dyrektora czuwającego nad nowym niezapowiedzianym projektem rozgrywającym się w uniwersum Diablo. Deweloper w dalszym ciągu poszukuje również grafika oświetlenia, starszego grafika postaci oraz starszego grafika koncepcyjnego.

Czyżby Blizzard pracował nad Diablo IV? Swego czasu deweloper ogłosił, że kolejna odsłona Diablo już nigdy nie powstanie, lecz decyzja ta mogła ulec zmianie. Wysoce prawdopodobne jest, że Blizzard pracuje nad nowym dodatkiem do Diablo III, bowiem ostatnie rozszerzenie pt. Reaper of Souls wydane zostało w 2014 roku, a więc minęło już sporo czasu. Czas najwyższy na kolejny krok w rozwoju gry.

Osobiście mamy nadzieję że nowo rozpoczęte prace skupią się na całkiem nowej odsłonie serii, czyli Diablo IV w którym poprawione zostaną wszystkie błędy III odsłony gry.