Beyond Good & Evil 2 trafiło do produkcji!

0
Beyond Good and Evil 2
Rate this post

Po 13 latach od pierwszej zapowiedzi i kilkudziesięciu niespełnionych obietnicach, Ubisoft wreszcie zapowiedział oficjalny powrót do prac nad Beyond Good & Evil 2.

Od jakiegoś czasu mogliśmy obserwować grafiki Michela Ancela, prezentujące postacie idealnie pasujące do świata Beyond Good & Evil. Twórca nie omieszkał wspomnieć, że są to materiały z pierwszego stadium prac, jednak te informacje nie zostały potwierdzone oficjalnie.

Jednak po wielu komentarzach i pytaniach, na oficjalnym Facebookowym profilu produkcji pojawiła się pewna notka…

„Jeśli czekacie na wieści o BG&E… więc, proszę bardzo! Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc ogłosić, że Michel Ancel pracuje obecnie z Ubisoft Montpellier Studio nad nową grą z serii Beyond Good & Evil.”

Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy od wielu lat czekają na kontynuację Beyond Good & Evil. Tytuł z pewnością nie zadebiutuje przez kilka najbliższych miesięcy, ale mamy nadzieję, że podczas targów E3 2017 otrzymamy wypasioną zapowiedź produkcji.

Na koniec warto wspomnieć, że w połowie października będziemy mieli możliwość darmowego pobrania Beyond Good & Evil z oferty Ubisoftu.