Liga Komputronik Gaming już w ten weekend. Turnieje Counter-Strike: Global Offensive i FIFA 16.

0
Turniej CS GO
Rate this post

Gotowi na turniej Komputronik Gaming?

Komputronik Gaming przygotował kolejny ogólnopolski cykl imprez dla graczy. Już w najbliższy weekend, 4 i 5 czerwca, miłośnicy wirtualnych rozgrywek będą mieli okazję sprawdzić się w strefie gracza Komputronik Gaming w CH Gemini Park Bielsko-Biała.

By wziąć udział w imprezie, wystarczy przyjść do salonu Komputronik w najbliższą sobotę między godziną 9 a 9.30 i zapisać się na turniej, który startuje od godziny 10.00. W trakcie dwudniowych rozgrywek 8 drużyn będzie rywalizować w Counter-Strike: Global Offensive. W niedzielę dwa najlepsze zespoły z obu dni powalczą o dziką kartę. W sobotę rozegrany zostanie także turniej FIFA 16, gdzie do walki stanie 64 graczy. Fani gier będą mogli nie tylko obejrzeć rozgrywki, ale także zapoznać się z najnowszą ofertą sprzętu gamingowego. Na niedzielę zaplanowano także strefę free to play.

Dwudniowy turniej w Bielsku-Białej to pierwsze wydarzenie z serii łącznie 12 zaplanowanych na ten rok kalendarzowy imprez, podzielonych na sezony. Każdy sezon to 4 przystanki. Można zdobyć na nich dziką kartę do fazy pucharowej CS:GO, skąd graczy dzieli jeden mecz od finału sezonu lub w przypadku FIFA 16 przepustkę bezpośrednio do finału, gdzie zmierzą się zarówno gracze wyłonieni na turniejach rozgrywanych podczas weekendowych eventów, jak i w rozgrywkach on-line. Na każdym etapie przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe, których wartość w pierwszym sezonie przekracza 50 000zł.

Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć na stronie wydarzenia.

Źródło: materiał organizatora