CD Projekt RED zapowiedział figurki z gry Wiedźmin 3. Zobaczcie zdjęcia!

0
Wiedźmin 3 Dziki Gon
Rate this post

Dobra robota, dobra cena?

CD Projekt RED we współpracy z kolosem Dark Horse zaprezentował linię produktów, które jesienią tego roku mają pojawić się w sprzedaży. Będzie tego całkiem sporo- popiersia, figurki, statuetki,rekwizyty, naczynia, repliki biżuterii, narzędzia wykorzystywane przy robieniu drinków, papeteria i wiele innych kolekcjonerskich produktów. Jednak nie wszystko naraz. Na początku do sprzedaży mają wejść jedynie figurki, a cena za sztukę ma kręcić się około 120 zł.

Zawsze chcieliśmy przenieść bohaterów z Wiedźmina do prawdziwego świata! Fani gry wielokrotnie dopominali się o figurki Geralta, Ciri, Yen i pozostałych, a teraz, dzięki współpracy ze studiem Dark Horse, możemy spełnić ich życzenie i to za przystępną cenę. Chcemy, by fani wiedzieli, że włożyliśmy w ich stworzenie całe nasze serce i umiejętności – oznajmia Rafał Jaki z CD PROJEKT RED.

Geralt, Triss i Ciri jako pierwsi mają zostać zamienieni w kolekcjonerskie figurki, później natomiast transformację mają przejść Yennefer oraz Eredin.

Dla wymagających firma J!NX przygotowała również winylową figurkę Geralta, która na rynek ma wejść już w lipcu tego roku. Taka postać Białego Wilka, posiadać ma ruchome części, odpinane miecze oraz charakterystyczną bliznę Geralta.

W poniższej galerii zobaczyć możecie zdjęcia figurek, opublikowane przez polskiego dewelopera oraz portal IGN.