Wiedźmin 3 w trybie FPP? Jak najbardziej!

0
Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP mod
Rate this post

Wiedźmin 3 jeszcze raz z takim widokiem?

Pionier podpisujący się nickiem SkacikPL od niedawna pracuje nad czymś, o czym niejeden miłośnik Białego Wilka marzy od dawna. Stara się on bowiem zmienić perspektywę Wiedźmina 3 w taki sposób, byśmy całą akcję mogli obserwować z oczu naszej wirtualnej postaci (materiały znajdują się na końcu artykułu).

Obecnie autor FPP do Wiedźmina 3 jest w fazie testów i do osiągnięcia zamierzonego celu jeszcze daleka droga, co szczególnie rzuca się w oczy głównie podczas walki. Trzeba jednak przyznać, że Wiedźmin 3 z perspektywy osoby pierwszej nabiera całkowicie innego, ciekawszego wyrazu i po dopracowaniu trybu gry odczuwamy zupełnie nowe doznania z rozgrywki.

Wielką szkodą jest, że CD Projekt RED nie umożliwiło graczom samodzielnej zmiany widoku na FPP w Wiedźminie 3, choć według najnowszych plotek, taka opcja ma szansę nadejść wraz z rozszerzeniem Krew i Wino. Jest to trochę utopijne, jednak gracze nie tracą nadziei.

Jeśli okaże się, że nie będzie oficjalnego wsparcia dewelopera dla widoku FPP, liczymy na moderów równych SkacikPL. Odejdźmy na chwilę od plotek i pogrążmy się w marzeniach podczas oglądania filmików i zdjęć…