Dead Island Definitve Collection – zwiastun i polskie wydanie

0
Dead Island Definitve Collection
Rate this post

Premiera Dead Island Definitve Collection zaplanowana jest na 1 czerwca.

Cała seria Dead Island wraz z jej kontynuacją – Dead Island Riptide – to kultowe proozycje nie tylko dla fanów zombie, ale również dla wszystkich miłośników gier FPP. Obie wersje gry już niebawem pojawią się na nowych konsolach w niespotykanej dotąd odsłonie. Pakiet gry zawierać będzie m.in. wszystkie DLC które zostały stworzone dla obu części gry.

Dead Island Definitive Collection to:

  • Obie części serii wraz ze wszystkimi dodatkami jak: Bloodbath Arena, Ryder White, Survivor Pack, Fashion Victim;
  • Uniwersum Dead Island w jednym wydaniu, dostępne na nową generację konsol;
  • Nowy silnik gry;
  • Odmieniona oprawa graficzna m.in. podniesiona rozdzielczość tekstur, lepsze oświetlenie otoczenia;
  • Dodatkowa gra – Dead Island Retro Revenge, dwuwymiarowa bijatyka, dostępna jedynie w Definitive Collection.

– „Seria Dead Island infekuje nowe generacje konsol. Dwie świetne gry, mające miliony fanów na całym świecie, pojawiają się w nowej odsłonie. Teraz fani tych kultowych produkcji mają szansę zobaczyć na własne oczy nową jakość, którą oferuje Dead Island Definitive Collection”  – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Nowa oprawa graficzna Dead Island pozwala ponownie docenić wykonanie i klimat obu części. Seria Dead Island to walka o przetrwanie w niecodziennym otoczeniu. Gracz trafia na egzotyczne wyspy na których musi zmierzyć się z koszmarem zombie!

Dead Island Definitive Collection trafi na polski rynek już 1 czerwca 2016 r. Będzie dostępna na platformę PC, Xbox One oraz PS4.