TOP 5 najlepszych kart graficznych do 700 zł

Zakup nowej karty graficznej nie jest łatwy, bowiem rynek przepełniony jest najróżniejszymi modelami w różnych przedziałach cenowych. W celu ułatwienia wyboru odpowiedniego przygotowaliśmy specjalny ranking kart graficznych, w którym znajdują się najpopularniejsze i najlepiej oceniane przez użytkowników karty graficzne do 700 zł. Jeżeli nie wiesz jaką kartę graficzną do 700 złotych kupić, zapoznaj się z poniższym rankingiem.

Ranking kart graficznych obejmuje najczęściej sprzedające się modele oraz te, które zostały najlepiej ocenione przez użytkowników. Dzięki temu karty graficzne w naszym rankingu to modele o najwyższej wydajności i najlepszych parametrach przy zachowaniu dobrej ceny. Warto również dodać, że ranking obejmuje karty graficzne do 700 zł przystosowane specjalnie do gier. Czym się kierować podczas zakupu i jaką kartę graficzną do gier kupić?

Dysponując kwotą 700 zł możemy bez problemu kupić bardzo dobrą kartę graficzna do gier. Najczęściej kupowane karty w tej cenie pochodzą od topowych producentów jak Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte oraz Gainward. W tej cenie kupimy kartę o wysokiej wydajności, dzięki której bez problemu odpalimy wszystkie nowe gry, nawet na wysokich detalach w Full HD. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz pamięci sięgającej od 2GB do 4GB GDDR5 opartej na szynie 128 bitów.

Karty graficzne do gier w cenie do 700 zł obsługują maksymalną rozdzielczość w trybie cyfrowym aż do 7680 x 4320, co stanowi naprawdę świetny wynik. Warto również dodać, że każda karta oferuje możliwość podkręcenia taktowania GPU nawet do 10%, lecz należy pamiętać że tym samym zwiększy się jej pobór mocy. Do gamingowych kart graficznych należy dokupić również specjalny zasilacz. Złącza jakie znajdziemy w kartach gamingowych to HDMI, DVI oraz DisplayPort.

Karty graficzne do 700 zł objęte są zazwyczaj gwarancją przez 36 miesiące. Zanim zdecydujesz się na zakup danego modelu, dokładnie sprawdź parametry techniczne każdej karty graficznej. Producenci oferujący karty graficzne do 700 zł to Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte oraz Gainward. Jeżeli nie wiesz jaką kartę graficzną kupić, sprawdź poniższy ranking kart graficznych. Znajdziesz w nim model, producenta, opinie oraz aktualną cenę każdej karty.


4.7/5 - (3 votes)