Do Battlefield 1 zostanie dodany duży patch! Darmowa mapa, serwery hardcore

0
Battlefield 1 bugs
Rate this post

Patch do Battlefield 1 zbliża się wielkimi krokami!

Na oficjalnej stronie Battlefield 1 ujawniono najbliższe atrakcje, które pojawią się we wspomnianym tytule. Electronic Arts wraz z DICE informuje, że już niebawem uruchomione zostaną serwery hardcore – na dniach możemy oczekiwać konkretnych informacji w tym temacie. Czytając komentarze graczy możemy spodziewać się modyfikacji mapy Suez dla trybu Podbój. Aktualnie na tej mapie znajdują się 3 flagi, planowane jest dodanie kolejnych dwóch. Aby rozgrywka była bardziej dynamiczna, pomniejszony zostanie obszaru przejmowania dwóch punktów kontrolnych, które położone są w wioskach. W bazach zostanie dodany jeden pojazd pancerny, który będzie przydatny dla drużyny przegrywającej.

Pamiętajcie, że 16 listopada rusza Battlefest – czyli całotygodniowe święto serii Battlefield i z tej okazji przygotowano wiele ciekawych atrakcji : nagrody za logowanie, transmisja na żywo, unikatowe wersje pakietów bojowych, misje społecznościowe. Więcej szczegółów niebawem.

Kolejną ciekawostką jest, że podczas Battlefestu zostanie udostępniona niestandardowa gra „Mgła wojny”. Będzie to zespołowy DM, ale … będziemy mieli ograniczone pole widzenia, nie będzie żadnej minimapy oraz nie ujrzymy imion nad głowami żołnierzy. Oficjalne niestandardowe gry w Battlefield 1 znajdziecie w menu „Gra online”.